Komşusuna şiddet uygulayarak ülkenin gündemini meşgul eden ve 43 günlük hapis cezasının ardından serbest bırakılan ünlü şarkıcı Halil Sezai, cezaevinde kaldığı günlerden bahsetti.

Komşusuna şiddet uyguladığı gerekçesiyle uzun süre boyunca Türkiye gündeminde kalan ünlü şarkıcı Halil Sezai, 43 gün cezaevinde kalmıştı. Toplamda 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezası verilen ancak 43 günlük cezanın ardından salıverilen Halil Sezai, hapishanede zorluk çekmediğini söyledi. Armağan Çağlayan'ın YouTube programına katılan 41 yaşındaki ünlü şarkıcı, pesimist (kötümser) bir insan olduğunun altını çizdi. Dışarıdan bakan insanların çok farklı bir Halil Sezai tanıdığını aktaran ünlü şarkıcı, hayatının son dönemlerindeki çalkantılı olaylara ilişkin samimi açıklamalar yaptı.

"Psikolojimi düzeltmek için gündüzleri uyuyorum"

Muhasebe uzmanı bir baba ve öğretmen bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldiğini kaydeden Halil Sezai, çovukluğunun Eskişehir'de geçtiğini söyledi. Babasının gitar çaldığını ve kendisinin de küçük yaşlardan beri müziğe meraklı olduğunu anlatan Sezai, annesinin doğu gününde kendisine hediye ettiği gitarla ilk çalışmalarını yaptığını söyledi.

Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı? Sevgililik Sözleşmesi Nedir? Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Neden İmzaladı? Başka Hangi Ünlüler İmzaladı?

İlk bestelerini 14 yaşında yapmaya başladığını kaydeden ünlü şarkıcı, karakter özelliği olarak kötümser biri olduğunu belirtti. Ünlü şarkıcı Sezai, üzerindeki kötü enerjiyi atmak için gündüzleri uyuduğunu kaydetti.

"Hapishanede tek başıma bir odada kalıyordum"

Komşusuyla kavga ettiği günü net olarak hatırlamadığının altını çizen Halil Sezai, fazla sinirli olmamasına rağmen bir noktadan sonra her şeyin koptuğunu ve olayların birbirini takip ettiğini söyledi.

Olayın ayrıntılarına tekarar girmek istemediğini kaydeden Sezai, bu olaylar nedeniyle 43 gün hapishanede kaldığını vurguladı. Zannedilenin aksine hapishanede hiç zorlanmadığını kaydeden ünlü şarkıcı, her gün kitap okuduğunu sözlerine ekledi. Hapishanede tek başına bir odada kaldığını ve odanın bahçesi de bulunduğunu kaydeden Sezai, kendisiyle baş başa kaldığı hapishane sürecinin üzerinde olumlu etkiler yarattığını söyledi.