Son zamanlarda dizi ve film sektörü daha çok dijital platformlara taşınmaya başladı. Dijital platformlarda yayınlanan dizi ve filmler ise oldukça ilgi görmeye başladı.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Son zamanlarda dizi ve film sektörü daha çok dijital platformlara taşınmaya başladı. Dijital platformlarda yayınlanan dizi ve filmler ise oldukça ilgi görmeye başladı. Yoğun ilgi gören dizilere ise her gün bir yenisi ekleniyor. Dijital platformlar, yoğun ilgiyi gördükçe yeni dizi ve fimler çıkarmaya da devam ediyor. Dijital platformlarda yer alan yapımlarda ise genellikle çok usta sanatçılar ve sevilen başarılı oyuncular yer alıyor. RTÜK, dijital platformlara karışamadığı için yapımlar çok daha rahat ve içten bir şekilde projelerini hazırlıyorlar. Yasaklanan sahneler, belirlenen yasaklar olmadığı için dizi ve film sektörü kendisini rahatça gösterebiliyor. Dijital platformlarda yayınlanan dizilere bir yenisi daha ekleniyor. bugün duyurulan ve tanıtım fotoğrafları yayınlanan yeni dizi, izleyici tarafından çok merak edildi. Gain Medya'da yayınlanacak olan yapım da usta oyuncular ve genç yetenekler yer alıyor. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde olduğu dizi de Elit İşcan'da yer alıyor. Elit İşcan ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrollerinde yer aldığı dizinin adı Hamlet. Hamlet, Gain Medya'da yayınlanacak olan bir dizi. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, karakterleri ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Dizinin tanıtım fotoğraflarını görenler araştırmalara başladı bile. Hamlet dizisinin konusu ne olacak ? Hamlet konusu ne ? Hamlet oyuncuları kim ? Hamlet ne zaman başlayacak ? Hamlet nerede yayınlanacak ?Küçük Kadınlar dizisi ile tanıdığımız Elit İşcan'ı izleyenler, ekranlarda görmeyi çok özledi. Aynı şekilde Elit İşcan ile birlikte başrol de yer alacak olan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu'da Behzat Ç. dizisiyle izleyenleri etkilemeyi başarmıştı. Erdal Beşikçioğlu'nun son projesi, hüsrana uğratmıştı. FOX TV ekranlarında yayınlanan Çocukluğum dizisi, istediği izlenmeyi alamadı ve reyting kurbanı olduğu için final yaptı. Erdal Beşikçioğlu bu defa dijital platformda şansını denemeye karar verdi. Ve yeni dijital dizi olan Hamlet'te yer alacak. Dizinin çok yakında Gain TV 'de yayınlanacağı ise izleyenlere duyuruldu.

Hamlet Dizisi Oyuncuları

Gain Medya'da yayınlanacak olan Hamlet dizisinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Hamlet dizisinin oyuncu kadrosunda çok başarılı ve sevilen usta oyuncular yer alıyor. Hamlet dizisinin başrollerinde usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ve yetenekli oyuncu Elit İşcan yer alıyor. Kısa dizi olarak çekilmesi planlanan Hamlet dizisinde Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan'a Şebnem Bozoklu, Hatice Aslan, Serdar Orçin ve Murat Kılıç gibi isimlerin de eşlik etmesi bekleniyor.Hamlet Dizisi Konusu

Gain Medya dizisinin konusu henüz belli değil. Ancak dizinin yönetmenliği Kaan Müjdeci yapacak. Kaan Müjdeci daha önce Sivas ve İguana Tokyo adlı filmlere de yönetmenlik yapmıştır. Çok başarılı bir yönetmen olan Kaan Müjdeci, Gain Medya'da yayınlanacak olan Hamlet dizisine yönetmenlik yapacak. Hamlet dizisinin konusu ne diye sorular sorulmaya başladı. Hamlet dizisinin konusu net olarak belli olmasa da türünün dram olacağı düşünülüyor.