Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı Serenay Sarıkaya'dan sonra bir önemli sınav daha veriyor. Baht Oyunu Ada karakterine hayat veren Cemre Baysel'in eski tweetlerinde Kerem Bursin aşkı ortaya çıktı

Sen Çal Kapımı dizisiyle beraber aşka yelken açan Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkına rakip geldi. Baht Oyunu dizisi ile gönüllerde taht kuran Cemre Baysel'in ünlü olmadan önce Kerem Bursin'e aşık olduğu tweetleri ortaya çıktı!

Fox TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin partnerleri yakışıklı oyucu Kerem Bursin ve güzel yıldız Hande Erçel bir sene boyunca aşk iddialarını reddtmiş dizi tatile girdiğinde ise Maldivler tatilinde aşklarını ilan etmişlerdi. 

Hande Erçel ve Kerem Bursin ilişkisinde Erçel sürekli olarak Bursin'in eski aşkı Serenay Sarıkaya ile karşılaştırılmıştı. Erçel'e yeni rakip geldi.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Boyunu Ada karakterine hayat veren Cemre Baysel sayesinde adından söz ettirmeyi başarmıştı. Ada karakteri ile gönüllere taht kuran Cemre Baysel'in eskiden Kerem Bursin fanı olduğunu gözler önüne seren tweetleri gün yüzüne çıktı.

Cemre Baysel'in Twitter hesabından yıllar önce sürekli olarak Kerem Bursin'e duyduğu hayranlıkla ilgili tweetler attığı ortaya çıktı.

Cemre Baysel Kerem Bursin için "Kerem Bursin 3 adamdaaaa" "Üzgünüm ama bir Kerem Bursin değilsin" gibi tweetleri ortaya çıkar çıkmaz gündem oldu.

74bc0877-7237-43e8-8389-077c4d7302f8

Sosyal medyada Kerem Bursin ile Cemre Baysel yakıştırılmaları şimdiden başladı. İkilnin hayranları yeni projede Bursin ve Baysel beraber yer almalı yorumlarında bulundu.

Daha önce de Hekimoğlu dizisinin Zeynep'i Damla Colbay'ın ünlü olmadan önce attığı Okan Yalabık tweetleri ortaya çıkmıştı. Damla Colbay "Ünlü olursam Burak Özçivit'le mi evlensem yoksa yabancılara da mı bir baksam. Benim işim belli olmaz bakarsın Okan Yalabık ile evlenirim" tweeti gündem olmuştu. Damla Colbay bu tweetten yıllar sonra Hekimoğlu dizisinde Okan Yalabık ile karşı karşıya oynadı.