Hande Erçel hayran bıraktı! Sosyal medya adeta yıkıldı. Övgüye doyamadı!

Sen Çal Kapımı dizisi ile hayranlık uyandıran ve yıldızı parlayan Hande Erçel son paylaşımı ile adeta ağızları açık bıraktı.

Fox Tv'nin sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bursin ile aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel sosyal medya paylaşımları ile övgü yağmuruna tutuldu.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Son 2 senedir güzelliği ile kendisine hayran bırakan Hande Erçel tatilden paylaştığı son fotoğrafı ile olay yarattı.

hande-ercel-bikinili-pozlariyla-begeni-topladi-4-zCHP7i3I

Hande Erçel önce sevgilisi Kerem Bursin ile ellerinin buluştuğu bir fotoğrafı nazar boncuğu detayı ile paylaştı. Ardından ise tüm güzelliğini gözler önüne seren bir fotoğrafını paylaştı. Hande Erçel'in bu son paylaşımı ünlü isimlerin yorum yağmuruna tutuldu.

Hande Erçel özellikle Sen Çal Kapımı dizisinin ardından büyük bir çıkış yakaladı. Güzelliği giderek zirveye çıkan oyunu tüm dünyada en güzel kadınların arasında gösterilmeye başladı. Yer yer naif yer yer maskülen tavırları, hayvan sevgisi ve işine odaklanması ile bu senenin tartışmasız yıldızı olan Hande Erçel geçmiş dönemde annesinin hastalığı ile uğraşırken kendisine yapılan hakaretleri adeta ağızlara tıkadı.

Bergüzar Korel Hande Erçel'in son fotoğrafına "Hande içim açılıyor nasıl güzelsin" diye yorum yaptı. Erçel bu yoruma "O senin güzelliğin" diye karşılık verdi.