Dünyaya adını duyuran Türk filmin yıldızı Burak Özçivit dün 2022 Dünya Kupası finaline Katara izlemeye gitti. Katara giden Burak Özçivit büyük hayranlarının ilgi odağı oldu.

Burak Özçivit Katar’da. Dünyaya adını duyuran Türk filmin yıldızı Burak Özçivit dün 2022 Dünya Kupası finaline Katara izlemeye gitti. Katara giden Burak Özçivit büyük hayranlarının ilgi odağı oldu.

 Katar’da Hayranlarının Yoğun İlgisi

 Kamera objektiflerine takılan Burak  Özçivit  hayranlarının yoğun ilgisi tarafından yüz ifadesinin de  anlaşıldığı üzere büyük panik yaşadı. Rol aldığı projeleriyle adından söz ettiren Özçivit Kata’da hayranları tarafından karşılandı. Burak Özçivit hayranları tarafından izdiham yaşadı. Dün akşam Katar'a Arjantin – Fransa maçına giden Öçivit hayranları tarafından yoğun ilgiye maruz kaldı. Güvenlik görevlileri yoğun ilgiden zorluk çekti. Özçivit’ le  fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarıyla yoğunluk ve izdiham nedeni ile hayranlarıyla bir araya gelemedi. Özçivit güvenlik görevlileri tarafından hemen uzaklaştırıldı. Hayranları tarafından yürümekte zorlanan Özçivit heyecanını İnstigram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Burak Özçivit’in Üzücü Olayı

 2022 Dünya kupasının düzenlediği Katar'ında ev sahipliği yaptığı Arjantin –Fransa maçına gitti. Adeali Bİnalnin davetlisi olarak gittiği Katarda Oscar ödüllü oyuncu Kevin Spacey ile buluştu. Özçivit 14 Yaşın da istismar ettiği ve sonrasında birçok kişiyi de mağdur ettiği iddiasıyla yargılanan Kevin Spacey ile Katar'da buluştu. Buluşmanın ardından kamera  karşısına geçen Özçivit beraber fotoğraf çektirdi. Poz veren Özçivit ve Spacey  instigram hesabın'da  paylaştı.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Bu verdiği  pozları  paylaşmasının ardından Özçivit'e tepki çığ gibi büyüdü. Sessizliğini de korumaya çalışan Özçivit önce ne olduğunu anlamadı. Konuyu sonradan öğrenen Özçivit ise çekilen fotoğraf karelerini hemen sildi. Yazılan yazılara cevap vermedi. Eleştirilen Özçivit konu hakkında kendini savundu.  Hassas ve üzücü bir konuyu sonradan öğrendiğini bunun üzüntüsünü yaşamakta olduğunu sözleriyle vurguladı. Olayla ilgili gerekeni yaptım. Bu olayın karşısındayım Hassas ve üzücü bir konu olduğunu sonrasında öğrendim. Gereken ne ise yapılacak ifadesini de tüm medyaya iletti.