Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti gönülleri fethetti. Alişan'ın hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocukları ile ilgilendiler!

Hande Erçel ve Kerem Bursin'den alkş alan hareket. Magazinin gözde çifti gönülleri yine fethetti!

Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Kardeşinin vefatı sonrası sürekli olarak yeğenleri ilgilenen Alişan hayatlarını yeğenlerinin yüzünü güldürmeye ve babalarının yokluğunu aratmamaya adadı.

Alişan, Selçuk Tektaş'ın kzları Eyşan ve Ceylan'ı mutlu etmek için onlarıçok sevdikleri oyuncular olan Kerem Bursin ve Hande Erçel ile buluşturdu.

5c8dbf6f45d2a09e009e7fe6

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Fox Tv'de yayınlanan eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'nın yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin yine gönülleri fethetti. Duyarlılıkları ile her zaman güzel mesajlar veren Hande Erçel ve Kerem Bursin bu seferde yine alkış aldı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel, Alişan'ın babalarını kayveden yeğenleri Eyşan ve Ceylan ile buluştu. İki oyuncu kendilerine hayran olan 2 küçük kızla saatlerce vakit geçirdi. Kerem Bursin ev Hande Erçel'in babalarını kaybederek travma yaşayan çocuklarla sıkılmadan ilgilenmesi büyük taktir gördü.