Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor? Bir Zamanlar Çukurova Hakan Gümüşoğlu kimdir? İbrahim Çelikkol hangi karaktere hayat verecek?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonda yeni başrol oyuncuları ile devam edecek. Geçtiğimiz sezon büyük kan kayıpları yaşayan ve başrol oyuncuları bir bir ayrılan dizide yeni sezonda İbrahim Çelikkol şov yaşanacak.

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda Hakan Gümüşoğlu karakteri ile adından söz ettirecek. 

Geçtiğimiz sezon dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin, Yılmaz'ı Uğur Güneş, Behice'si Esra Dermancıoğlu, Müjgan'ı Melike İpek Yalova ve son olarak Demir'i Murat Ünalmış diziden ayrılmıştı. Dizinin başrol oyuncularının ayrılığı sonrası dizinin nasıl devam edeceği merak konusu olmuştu. Diziye sonradan dahil olan Sevda karakterine hayat veren Nazan Kesal ve Bensu Sorel'de diziden ayrılmıştı.

Dizinin yeni sezonunda diziye bomba bir transfer geldi. Demir Yaman'ın yerini doldurmak için diziye İbrahim Çelikkol getirildi.

0x0-1630323642034

İbrahim Çelikkol dizide Hakan Gümüşoğlu karakterine hayat verecek. İbrahim Çelikkol'un hayat vereceği Hakan karakteri karizmatik, adaletli aynı zamanda sırları olan biri olacak. İzmir'den Adana'yauzanan bir hikayesi olan Hakan Gümüşoğlu karakterinin imaj çalışması ise çok konuşuldu.

Hakan Gümüşoğlu üniversite yıllarında Berlin'de Demir Yaman ile tanışmış. Yıllar sonra Demir'in gizli düşmanlaları ile sırlı bir bağı olarak Çukurova'da adeta kaos estirecek.