Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel rol arakdaşı Sitare Akbaş'ın gazabına uğradı! Murat Dalkılıç yalanladığı aşkıyla yakalandı!

Sen Çal Kapımı dizisi ile yıldızı iyice parlayan Hande Erçel eski aşkı Murat Dalkılıç'ı diziden rol arkadaşına kaptırdı.

Kerem Bursin ile birlikte rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisi ile yıldızı iyice parlayan Hande Erçel bu dizi sonrası hem güzelliği ile hem aşk hayatı hemde güzelliği ile konuşuldu. Ardı ardına reklam kampanyalarına imza atan Hande Erçel partneri Kerem Bursin ile de yeni bir aşka yelken açtı.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Hande Erçel'i unutumadığı bilinen Murat Dalkılıç'tan bu sölentilere dair adeta kapak bir birliktelik geldi.

Kerem Bursin ile eski sevgilisi Hande Erçel'in yakıştırılması sonrası kıskançlık krizine girdiği yazılan ve Erçel'den ayrılmak istemediği bilinen Murat Dalkılıç, Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin'in O Ses Türkiye Yılbaşı Özel yayına katılması sonrası sosyal medyadan tüm ortak arkdaşlarını sildiği yazılmıştı.

Murat Dalkılıç'tan Beklenmedik Hamle!

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel'in ilişkisini Erçel'in bitirdiği bilinirken bu ayrılık sonrası Murat Dalkılıç'ın toparlanamadığı iddia edilmişti.

Murat Dalkılıç uzun bir aradan sonra aşk orucunu eski aşkı Hande Erçel'in diziden arkadaşı Sitare Akbaş ile bozdu.

Murat Dalkılıç geçtiğimiz günlerde Sitare Akbaş ile aşk yaşadığı sorularına sinirli bir şekilde yanıt vermiş ve iddiaları yalanlamıştı.

Ancak ikili bu gece Alaçatı'da samimi bir şekilde eğlenirken görüntülendi.