Tıp temalı dizi Hayat Bugün dizisi tekrarları hangi gün? Hayat Bugün tekrar bölümü ne zaman saat kaçta ...

Yeni tıp temalı dizi Hayat Bugün dizisi bu akşam 1. bölümü ile ekranlarda olacak. Peki Hayat Bugün dizisi tekrarları ne zaman yayınlanacak? Hayat Bugün dizisi tekrarları hangi gün? Hayat Bugün tekrarı saat kaçta detayları sizler için araştırdık. 

Hayat Bugün dizisi bir başhekimin hem kendi hayatı hem de hastanenin akıbetini belirlemek adına yaşadıklarını konu edinirken Hayat Bugün dizisi ilk bölümünü izleyemeyenler ve internet ortamı üzerinden izleme imkanı olmayan merakla bekleyen izleyiciler Hayat Bugün dizisi tekrarları hangi gün sorusunu soruyor. 

David Schulner'ın sezonlar boyu süren uzun soluklu dizisi New Amsterdam uyarlaması olarak ilk edi ile Yeni İstanbul olarak karşımıza çıkan sonradan ani bir kararla Hayat Bugün adı ile anılan dizi, Hayat Bugün dizisi ilk bölümü ile büyük yankı uyandıracağa benziyor. Öyle ki Hayat Bugün dizisi tekrarı bile reytinglerde üst sıralara çıkacağa benziyor.

Hayat Bugün dizisi tekrarları diziyi izleyemeyen izleyici tarafında ya da dizinin her hangi bir bölümünü kaçıran izleyici tarafından merakla araştırılıyor. Peki Hayat Bugün dizisi tekrarı ne zaman olacak? 

Hayat Bugün dizisi tekrarı

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

Çiğdem Bozali'nin yönetmen koltuğunda oturduğu New Amsterdam uyarlaması olan Hayat Bugün dizisi Ayça Üzüm ve Cansu Çoban'ın başarılı kalemimden sunulacak.

Hayat Bugün dizisi tekrarları hangi gün?

 Ulaş Tuna Astepe (Başhekim Doç. Dr. Barış Güvener), Hazar Ergüçlü (Doç. Dr. Suzan Mayer), Tansel Öngel (Doç. Dr. Aras Erdem), Hande Doğandemir (Doç. Dr. Derin Nalbantoğlu),  Mert Denizmen (Prof. Dr. Andaç Sağlam) ve Şerif Erol (Prof. Dr. Ali Haydar Oruçov)  oyuncu ve karakterleri bu akşamın en çok merak edilen isimleri olmakta iken oyuncuların birbirinden cansever anlarını izleyemeyen izleyici Hayat Bugün tekrarlarını araştırıyor. 

Hayat Bugün dizisi tekrarları yayın akışında

Show TV haftalık yayın akışına baktığımızda her Çarşamba bizlerlşe birlikte olacak olan hayat Bugün dizisi tekrarları da hafta boyunca neredeyse boş bulunan her an yayınlanacak. İşte Hayat Bugün dizisi tekrarları gün ve saatleri

Hayat Bugün dizisi yeni bölümü 19 Ekim Çarşamba Saat 20.00
Hayat Bugün dizisi tekrarı 19 Ekim Çarşamba Saat 22.15
Hayat Bugün dizisi tekrarı 19 Ekim Çarşamba Saat 00.45
Hayat Bugün dizisi tekrarı 20 Ekim Perşembe Saat 00.15
Hayat Bugün dizisi tekrarı 21 Ekim Cuma Saat 20.00
Hayat Bugün dizisi tekrarı 22 Ekim Cumartesi Saat 13.45
Hayat Bugün dizisi tekrarı 22 Ekim Cumartesi Saat 23.45
Hayat Bugün dizisi tekrarı 23 Ekim Pazar Saat 03.15