Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü'nün 29 Ekim Mustafa Kemal Atatürk paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Yaptığı bazı politik paylaşımlarla eleştirilen ve terör destekçisi olarak ilan edilen Hazar Ergüçlü 29 Ekim'de yaptığı paylaşımla yine gündem oldu.

Yönetmen, senarist ve yapımcı olan 49 yaşındaki Onur Ünlü ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Hazar Ergüçlü sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Ünlü oyuncu yaptığı bir belgesel paylaşımı ile PKK propagandası yaptığı gerekçesiyle sorguya alınmıştı.

Hazar Ergüçlü'nün sevgilisi Onur Ünlü'de yaptığı cumhuriyet karşıtı paylaşımlarla eleştirilmişti. Hazar Ergüçlü'nün son paylaşmı ise herkesi şaşırttı! 

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Medcezir ve Kuzey Güney dizilerindeki rolü ile ünlenen Hazar Ergüçlü son olarak 29 Ekim'de yaptığı Musafa Kemal Atatürk paylaşımı ile şaşırttı. Ergüçlü'nün paylaşımı Twitter'da gündem oldu. Bugüne kadar Cumhuriyet, Türkiye Cumhuriyeti ve Mustfafa Kemal Atatürk karşıstı paylaşımları ile dikkat çeken oyuncu Cumhuriyet Bayramı'nda yaptığ paylaşımla "ikiyyüzlü mü, ne yaptığını mı bilmiyor" yorumları ile karşılaştı. 

FgOtIsjWQAAOqip

FLORMAR OLAYINDA DA SUÇLANMIŞTI!

Hazar Ergüçlü sosyal medya hesabından bir hesabın Mustafa Kemal Atatürk resimli Cumhuriyet Bayramı kutlamasını paylaştı. Hazar Ergüçlü'nün bu paylşamı sonrası sosyal medyada gündem oldu.

Hazar Ergüçlü daha önce de sol, işçilere destek, sosyalizm temalı paylaşımlar yapıp Flormar işçilerinin eylemde olduğu dönem Flormar'ın yüzü olmuş ve yine ikiyüzlülükle suçlanmıştı.