Ünlü yönetmen Onur Ünlü ile oyuncu Hazar Ergüçlü ayrıldı! Peki ikilinin ayrılık sebebi ne?

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen sevgilisi Onur Ünlü’nün ilişkisi bitti! İkilinin yaş farkı büyük olay olmuş ve sosyal medyada sürekli konuşulmuştu.

Leyla ile Mecnun dizisiyle adı sıklıkla duyulmaya başlayan Onur Ünlü ile Medcezir dizisiyle büyük çıkış yapan Hazar Ergüçlü'nün 2018 yılında başlayan 5 yıllık ilişkileri noktalandı! İkilinin arasındaki 19 yaş farkı sosyal medyada gündem olmuştu.

Onur Ünlü'nün kendisinden 19 yaş küçük Hazar Ergüçlü ile ilişki yaşaması yıllardır magazinin gündemindeydi. 5 yıllık ilişki bitti.

2018 yılından beri beraber olan çiftin ayrıldığı iddia edildi. Hazar Ergüçlü daha geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabına cesur bir fotoğraf koymuştu. İkili kendilerine yapılan onlarca yoruma rağmen 5 yıl boyunca ilişkilerini sürdürmüştü. O ilişki evliliğe gidecek diye beklerken ayrılık haberi geldi.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Herkesin evliliğe gitmesini beklediği Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü ilişkisinin bittiği idda edildi. Çifie yakın kaynaklar ikilinin son günlerde sürekli olarak fikir ayrılığı yaşadığını söyledi.