Hercai Füsun Kimdir? Yeni hanımağa gerçek adı ne? Ayşegül Günay hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisi 3.

Hercai Füsun Kimdir? Yeni hanımağa gerçek adı ne? Ayşegül Günay hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisi 3. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni sezonda Aslan Aslanbey gibi yeni karakterlerle senaryonun güçlendirilmeye çalışıldığı dizide Füsun karakteri bundan sonraki gidişatı belirleyecek gibi görünüyor. Peki Hercai Füsun neleri değiştirecek?

Miran’ın babaannesi neden böyle kin dolu sorusunun yanıtlarını merak edenler Füsun’un gelişiyle daha da fazla detaya ulaşabilecek. Aynı Aslan gibi öldü sanılan Füsun, Miran'a Aslanbey olmadığını babasının Şadoğlu olduğunu söyleyecek. Öte yandan Hercai Füsun Kimdir? Yeni hanımağa gerçek adı ne? Ayşegül Günay hangi dizilerde oynadı merak konusu oldu.Hercai dizisinin Füsun'u Ayşegül Günay kimdir?

Ayşegül Günay, 9 Kasım 1969’da Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. 1.60 boyunda ve 57 kilogramdır.  Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Evli ve ikiz annesidir. En büyük çıkışını Kuruluş Osman dizisindeki Zöhre Hatun karakteri ile yaşamıştır. Yaklaşık 14 yıldır aktif olarak oyunculuk ile uğraşmakta ve bu güne denk pek çok dizi ve sinema filminde yer almıştır.

Ayşegül Günay Yer Aldığı Diziler


2006 – Kaybolan Yıllar (Niran)
2007 – Eşref Saati
2008 – Derman
2008 – Küçük Kadınlar (Eda)
2010 – Yer Gök Aşk
2015 – Asla Vazgeçmem (Aygül)
2018 – Bir Mucize Olsun (Esma)
2018 – Verda
2019 – Kuruluş Osman (Zöhre Hatun)
2020 – Hercai (Füsun)

Öte yandan Ayşegül Günay, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor. Başarılı ismin Instagram hesabı kendi adına...