Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonrası merak edildi. Araçtan çıkarılma görüntüleri korkutan Tatlıses'in aracında küçük kızının olduğu haberi ise ortalığı karıştırdı.

İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunun iyi olduğu açıklanırken Oğlu İdo'nun ise yolda öndeki araçta seyrettiği ve yaralanmadığı duyuruldu.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nden gelen son dakika bilgilerine göre bugün sabah saatlerinde Bodrum Yalıkavak yolu üzerinde aracı ile seyir halinde yoluna devam eden İbrahim Tatlıses, trafik kazası sonucu yaralandı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Araçta sıkıştığı öğrenilen Tatlıses'i kurtarmak için bölgeye çok sayıda ekip gönderilirken, İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu araçta sıkıştığı ve kurtarma çalışmalarının sürdüğü aktarıldı.

Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız ise İbrahim Tatlıses’in, sağlık durumuyla ilgili ilk açıklamayıı yaparken kızı Elif Ada'nın araçta olmadığını söyledi,.

İbrahim Tatlıses'in içinde bulunduğu araç, Yalıkavak yolu üzerinde şarampole yuvarlanmıştı ki kazada Tatlıses'in araçta sıkıştığı belirtilirken, kaza sırasında kızının da yanında olduğu ifade edilmişti.

2. Sayfa’ya konuşan Yıldız şunları söyledi:

“İbrahim Bey’le az önce telefonla konuştum, çok şükür iyi. Araçta sıkıştığı yerden çıkartma çalışmaları sürüyormuş. Kızım Elif Ada’yı Bodrum’da teyzesini bırakıp, İstanbul’a dönmüştüm. Bu kaza haberini duyunca ömrümden ömür gitti. Çok şükür kızım da arabada değilmiş.”