TikTOk fenomeni Mika Raun Instagram hesabından yaptığı paylaşım viral oldu. Mika Raun çıplak pozu ile tuvalete geçti ve...

Teknoloji çağı getirdiği güzelliklerin yanısıra sosyal medyanın ortaya çıkması sonrasında rezilliklerle de boğuşmakta. Özellikle de TikTok platformunun ülkemize gelmesi ile başlayan rezillikler furyasına bir çok isim dahil olurken, Mika Raun isimli fenomende bu kişiler arasında yer alıyor. 

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

TikTok fenomeni Mika Raun yayınladığı bir fotoğraf ile sosyal medyanın diline düştü. Geçirdiği estetik operasyonlar sonrasında yaşadığı her anını sosyal medya hesabından paylaşan Mika Raun, özellikle de cinsel tercihi ile gündemden düşmek bilmiyor. 

Katıldığı programlarda da çarpıcı açıklamaları ile olay olmaya devam eden Mika Raun, en son paylaşımını yaptığı tuvalet pozu ile yine en çok konuşulan fenomenler arasında ilk sıraya yerleşti. 

Linç edilmeye doymayan isim Mika Raun geçtiğimiz haftalarda yaptığı itiraf ile sosyal medya da eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Cinsel eğiliminin farklı olduğu bilindiği dönemlerde cinsiyet değiştirme operasyonu için yurt dışına giden Mika Raun, TikTok hesabı ile gündemden düşmezken özellikle de yotube üzerinden katıldığı canlı yayınlarda cinsel ilişki anılarını anlatması ile de linç edilmişti. 

Güzelleşmek uğruna harcadığı paralar ile ünlenen ve Tiktok'ta birbirinden açık seçik çektiği videolar ile adeta viral olan Mika Raun bu kere de tuvaletten paylaşım yaptı. 

Tuvalette olduğu sırada video çeken Mika Raun diğer yandan da bir hayranı ile sohbet ediyordu. 

TikTok platformundaki hal ve tavırları gündeme çıkan Mika Raun ifşaları ile de çok konuşuluyor. 

Geçtiğimiz senelerde Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletinde paylaştığı iğrenç bir video sonrasında Mika  Raun'un çıplak bir şekilde tuvalette otururkenki pozu herkes tarafından nefretle karşılandı ve rezilliğin bu kadarı denildi