Gönül Dağı dizisinden Güzel Günler'e uzanan başrol yolculuğu gündeme çıktı

Gönül Dağı dizi oyuncusu başka bir diziye geçti. Gönül Dağı dizisi TRT1 ekranlarında 10 üzeri reyting furyası devam ededursun Gönül Dağı oyuncusunun başka diziye geçtiği açıklası ilk başta hangi oyuncu dedirtse de gerçek , ortaya atılan haber detaylarında  netleşti.

Gönül Dağı dizisinde geçtiğimiz sene kadroya dahil olan Gönül Dağı Elvan'ı sevilen karakter arasında yer almaktaydı. Başarılı oyuncu Oya İloğulları Gönül Dağı dizisinden ayrılması sonrasında geçtiğimiz gün tanıtım fragmanı yayınlanan Güzel Günler dizisi kadrosuna katıldığı ortaya çıktı. 

Gönül Dağı dizisi bu akşma yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Gönül Dağı dizisi ile alakalı güncel gelişmeler merak edilirken, oyuncu kadrosunda yaşanan değişikliklerin yarattığı karışıklıkta yavaş yavaş ortaya çıkıyor. 

Gönül Dağı dizisi Elvan'ı diziden şok bir şekilde ayrılmıştı. Sonrasında da Oya İloğulları hayranları hangi dizide oynayacak diye sorarken karşısına Oya İloğullarının yeni dizisi çıktı. Oya İloğulları yeni dizisi Güzel Günler olacak.

Binnur Kaya ile aynı projeden mutluluk duyduğunu açıklayan Oya İloğulları yeni dizisi Güzel Günlerdizisinde hangi karakterler karşımıza çıkacağını bu haberimizde paylaşacağız. 

Oya İloğulları Güzel Günler de

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Binnur Kaya'nın başrolünde oynadığı Güzel Günler dizisi yeni oyuncusu olan Oya İloğulları dizi de Mihran karakteri ile karşımıza çıkacak.

Mihran Ailesiyle birlikte İstanbul'a beşik kertmesinin yanına gidecek ve başlayacak trajikomik hikayede de büyük aşk olacak. Burak Dakak ile başrol oynayacak olan oyuncunun başrol olarak nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.