İlker Aksum Trafik Kazası Geçirdi!

Ünlü oyuncu İlker Aksum feci bir trafik kazası geçirdi.

Magazin 29.05.2021 - 21:57 29.05.2021 - 22:15 Ece Sahan

Ünlü oyuncu İlker Aksum trafik kazası geçirdi! Aracın hakimiyetini kaybeden oyuncu takla attı. Araca sıkışan Aksum'u çevredekiler kurtardı.

Pek çok dizi ve filmde yer alan oyuncu İlker Aksum Adana'da kullandığı aracın hakimiyetini kaybederek takla attı. Araç  perte çıkarken Aksum'un yardımına çevredikler koştu.

İlker Aksum, Adana'da trafik kazası geçirdi. Kullandığı otomobil, refüjdeki ağaca çarparak takla atan Aksum, araçta sıkıştı. Aksum, emniyet kemeri kesilerek çıkartıldı. İlker Aksum, ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

İlker Aksum, bugün saat 15.00 sıralarında Adana Havalimanı'na gitmek için otomobiliyle yola çıktı. Ancak aracın hakimiyetini kaybetti. Araç takla atarken, 50 yaşındaki oyuncu araca sıkıştı. İlker Aksum, çevredekiler tarafından emniyet kemeri kesilerek çıkarıldı.

Olay anını gören esnaf Mustafa Öztürk, "Dinamit patlamış gibi çok kötü bir sesti. En son iki takla atarken, araç ters döndü. Koştuk, kapıyı açtım. Bende bir şey yok dedi. Bıçağı alıp, kemeri kestik, çıkardık. Dizleri mordu, yüzünde kanamalar vardı. Durumu iyiydi, oturdu elini yüzünü yıkadık" dedi.

İlker Aksum'u emniyet kemeri kurtardığı öğrenildi. İlker Aksum'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@