Kaan urgancıoğlu ve Burcu Denizer karesinin perde arkasında neler çıktı neler....

En az 3 sezonluk aşk, ihtiras ve entrika dizisinin çıkacağı birliktelik magazin sayfalarına bomba gibi düştü.

Kaan Urgancıoğlu'nun geçtiğimiz gün Etiler’de Burcu Denizer ile görüntülenmesinin ardından olanlar oldu. Önce mekanlar basıldı, sonra sosyal medya karıştı en sonunda da ortaya "şok" eden skandallar çıktı.

Senem Aksakal Kimdir? Doruk Tirman Kimdir? Burcu Denizer Kimdir? Kim Kimin Nesidir?

Burcu Denizer kimdir, nereli, kaç yaşında? Kaan Urgancıoğlu ile sevgili mi?

Yargı dizisi sayesinde yıldızı parlayan Kaan Urgancıoğlu’nun dizideki partneri Pınar Deniz'e yakıştıran hayranları Urgancıoğlu'nun 7 senelik sevgilisi Zeynep Oymak’tan ayrılması ile tam sevinmeye başlamışlardı ki ortaya çıkan bilgiler ile adeta şoku yaşadılar.

Yargı ile yakışıklı, dürüst ve duygusal imajı ile gönüllre yerleşen Kaan Urgancıoğlu’nun yeni sevgilisi Burcu Denizer, yakışıklı oyuncunun yakın arkadaşı Doruk Tirman’ın eski sevgilisi çıktı ama olay bununla bitmedi ve Urgancıoğlu sevenleri tarafından ayıplanırken Doruk Tirman'ın da ikilinin olduğu partiyi bastığı öğrenildi.

Nusret Rezil Oldu! Messi Salt Bae'yi Yerin Dibine Soktu! O Anlar Dünya Basınında Yankı Buldu! Nusret Rezil Oldu! Messi Salt Bae'yi Yerin Dibine Soktu! O Anlar Dünya Basınında Yankı Buldu!

Senem Aksakal Kimdir? Doruk Tirman Kimdir? Burcu Denizer Kimdir? Kim Kimin Nesidir?

Kaan Urgancıoğlu'ndan dost kazığı! Meğer en yakın arkadaşının eski sevgilisiyle...

Bu arada Doruk Tirman'ın Kaan Urgancıoğlu ile sosyal medya dahil tüm ilişkilerini kopardığı öğrenilirken bir de kavgaya sebep olan Burcu Denizer de daha önce de Doruk Tirman’ı karısı Senem Aksakal’dan ayırdığı kadın olduğu “Burcu Denizer’in daha önce de Doruk, Senem ile evliyken Doruk ile beraber olup evliliklerini bitirdiğini herkes bilir.” yorumları ile ağızları açık bıraktı.

Ve bu ilginç sarmalda sorular da başladı... Senem Aksakal Kimdir? Doruk Tirman Kimdir? Burcu Denizer Kimdir? Kim Kimin Nesidir?

Senem Aksakal Kimdir? Doruk Tirman Kimdir? Burcu Denizer Kimdir? Kim Kimin Nesidir?

3 Sezon Dizi Çıktı! Kaan Urgancıoğlu Dostu Doruk Tirman'ın Sevgilisi Burcu Denizer ve Eski Eş Senem Aksakal - Adana Ses Haber

Öncelikle Burcu Denizer Kimdir?

New York’ta işletme okuyan Burcu Denizer'in dedesi, İstanbul’un en eski ve ünlü et lokantalarından Gelik’in kurucusu olarak tanınıyor ve dolayısı ile kendisi sosyetik güzellerden.

Annesi Cihangir’in en eski kafelerinden Smyrna’nın dayısı ise Susam’ın işletmecisi olan Denizer Tarsus Amarikan Lisesi’ni bitirip Bilgi Üniversitesi’nde sosyoloji bölümüne girmil ama okulu dondurmuş bir isim.

Sürekli yurtdışına gidipgelen Denizer Hindistan’ı motorla dolaşmış, İspanyolca öğrenmek için İspanya’ya gitmiş, Fas’ı gezmiş şanslı doğanlardan biri.

Bir dönem Cihangir’de butiği de olan Denizer daha sonra Cihangir’in ünlü kafesi Kiki’yi kurmuştu.