Kaan Urgancıoğlu'nun yeni sevgilisi ile ilgili ortaya çıkanlar için "dizi olur" yorumu yapıldı.

Ekranların fenomen dizisi Yargı ile yıldızı parlayan Kaan Urgancıoğlu'nun yakalandığı yeni sevgilisi Burcu Denizer, dostu Doruk Tirman’ın eski sevgilisi çıktı ama bu sonrasında öğrenilenlerin yanında "masum" bir bilgi olarak kaldı.

Kaan Urgancıoğlu geçtiğimiz günlerde Etiler’de yeni sevgilisi Burcu Denizer ile motosiklet turu yaparken görüntülenmişti ki olayın perde arkası ortaya çıktı.

Yargı dizisindeki partneri Pınar Deniz ile yakıştıran Kaan Urgancıoğlu sonunda hayranlarının beklediği üzere  Zeynep Oymak ile 7 senelik ilişkisini bitirmişti ki tam da "Ceylin" ile kavuşacak derken Burcu Denizer ile yeni bir aşka başladığı öğrenilmişti.

Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu evleniyor! Yargı'nın yıldızları hayranlarını havalara uçurdu! Biri kuğu gibi süzüldü diğeri göz kamaştırdı - Galeri - Takvim

Ancak hayranlarını yıkan bu tercih olmadı. Sevenlerini şoka uğratan Kaan Urgancıoğlu’nun dostu Doruk Tirman'ın eski sevgilisi Burcu Denizer ile aşk yaşaması ve bununla da kalmayıp "tozu dumana katması" oldu.

Yargı dizisi ile gönüllere yakışıklı, dürüst ve duygusal bir masum erkek imajı ile taht kuran Kaan Urgancıoğlu'nun yaşadıkları birer birer "pes" dedirtmeye devam ederken şimdi de yakın arkadaşı Doruk Tirman’ın henüz yeni ayrıldığı sevgilisi Burcu Denizer ile bir ilişkiye başlaması ve sonrası hayranlarını tarafından "hayal kırıklığı" olarak yorumlandı.

Adsiz 3

Ortaya çıkan bilgiye göre dostu Kaan Urgancıoğlu'nun eski sevgilisi ile birlikte olduğunu öğrenen Doruk Tirman ikilinin olduğu partiyi bastı ve Urgancıoğlu ile olan bütün bağlarını da koparttı.

Instagram hesabında hala Burcu Denizer ile fotoğrafları duran Doruk Tirman'ın bu yoğun duygularının sebebinin ise Burcu Denizer'in kendisinin boşanmasına neden olan kadın olduğu öğrenildi.

Bu arada büyük magazin sayfalarının başka bir ünlü olsa yerden yere vuracağı bu haberi görmemesi daha doğrusu görmezden gelmesi dikkat çekerken magazin sayfalarına gönderilen bilgilerde ve sosyal medya yorumlarında Burcu Denizer’in daha önce de Doruk Tirman’ı karısı Senem Aksakal’dan ayırdığı iddiaları çoğaldıkça çoğaldı.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

Yargı'nın Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu'nun olaylı gecesi! Alkolün dozunu kaçıran Kaan Urgancıoğlu gazetecilerle tartıştı! - Son Dakika Magazin Haberleri

Burcu Denizer için “Burcu Denizer’in daha önce de Doruk, Senem ile evliyken Doruk ile beraber olup evliliklerini bitirdiğini herkes bilir.” yorumları ise Doruk Tirman'ın neden çileden çıktığını açıklarken Kaan Urgancıoğlu'nun da nasıl büyük bir "yanlış" yaptığını ortaya koydu.