Star TV'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu bu akşam yayın hayatına başlıyor. Peki Kaderimin Oyunu dizisi oyuncuları kimler? Kaderimin Oyunu konusu ne?

Star TV'de 3 Aralık Cuma akşamı yayın hayatına başlayacak olan Kaderimin Oyunu dizisi için heyecan dorukta. Sevilen oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizi ile ilgili araştırmalar sabah saatlerinden itibaren yapılmaya başlandı. En çok merak edilen sorular ise Kaderimin Oyunu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu… Kaderimin Oyunu başrol oyuncuları kimler? Kaderimin Oyunu dizisi konusu ne?

Star TV'de sezonun en iddialı dizileri arasında gösterilen Kaderimin Oyunu 3 Aralık Cuma akşamı yani bu akşam itibarıyla yayın hayatına başlıyor. Yeni sezonda birbirinden iddialı rakipleri ile yarışacak olan Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosu ve konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken yapımcılığını ise Nazlı Heptürk üstleniyor. Kaderimin Oyunu senaryosu ise Gül Abus Semerci’YE emanet. Peki yeni dizi Kaderimin Oyunu oyuncuları kimler? Kaderimin Oyunu dizisi başrolleri kimler? İşte Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosu ve konusu...

KADERİMİN OYUNU KONUSU NE?

NGM Medya imzası ile ekranlara gelmeye hazırlanan Kaderimin Oyunu dizisi üvey annesi tarafından büyütülen Asiye ve Cemal arasındaki büyük aşkı konu alıyor. İki çocuğu ile birlikte genç yaşında hayat mücadelesi vermeye ve büyük bir yoksulluk ve baş etmeye çalışan Asiye çocuklarına hem annelik hem babalık yaparken gözünden koruduğu kızı Nergis’in başına gelenlerle birlikte altüst oluyor.

Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor

kaderimin-oyunu_7476

KADERİMİN OYUNU DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerinde Akın Akınözü, Öykü Karayel, Sarp Apak ve Meriç Aral yer alıyor. Dizinin tüm oyuncu ekibi ise şu şekilde;

Asiye – Öykü Karayel

Cemal – Akın Akınözü

Mahir – Sarp Apak

Helin – Meriç Aral

Zahide – Esra Dermancıoğlu

Harun – Müfit Karacan

Nedret – Ülkü Duru

Raci – Kaan Çakır

Nergis- Iraz Akçam

Uğur- Yıldırım Özcan