Sefirin Kızı ve Kardeşlerim gibi başarılı yapımlara imza atan NGM Medya'dan yeni bir dizi geliyor. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün yaptığı Kaderimin Oyunu dizisi Star Tv ekranlarında başlamak için gün sayıyor.

 Başrollerinde  Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisinin ilk 3 bölümü Amasya ilinde çekilmiştir. 

Başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın paylaştığı ‘Kaderimin Oyunu’nun oyuncu kadrosunda; Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan, Ülkü Duru, Kaan Çakır, Iraz Akçam, Yıldırım Özcan, Yeşim Gül Onur Bilge, Ayça Koptur gibi başarılı isimler yer alıyor.

Konusu!

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözler önüne serilecek.

Kızı Nergis’in başına gelen felaketlerle tüm hayatları darmadağan olan ve  bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir.

İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir.  Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

Yayın tarihi!

3 Aralık Cuma saat 20:00'de Star Tv'de başlıyor..