Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrolünü çocuk oyuncu Emir Ali Doğru ile paylaştığı Mücadele Çıkmazı adlı dizinin adı değişerek Kağıttan Hayatlar olmuştu. Dizinin adının değişmesinden sonra bir karar daha alınmış ve yayın günü öne çekilmişti. Peki Kağıttan Hayatlar dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte diziye dair merak edilenler..

OGM Pictures imzalı , yönetmen koltuğunda Can Ulkay'ın oturduğu ve senaryosunu ise Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı Mücadele Çıkmazı dizisinin adı Kağıttan Hayatlar olarak değiştirildi. 'Struggle Alley' olan yabancı karşılığı ise 'Paper Lives' şeklinde değiştirildi. Dizinin adından sonra yayın günü de değiştirilerek 15 Mart olarak açıklanan yayın tarihi 12 Mart olarak belirlendi.

Dizinin kadrosunda ise Çağatay Ulusoy, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk ve çocuk oyuncu Emir Ali Doğru gibi isimler yer alıyor. Netflix ekranlarında yayınlanacak olan dizinin konusu ise şöyledir;

Çağatay Ulusoy, Mehmet karakteri ile ekrana gelecektir. Geçimini kağıt toplayarak sağlamaktadır.  Mehmet'in Tahsin Baba'dan başka kimsesi yoktur. Tahsin Baba ise hayattaki en büyük ve tek destekçisidir. 8 yaşındaki Ali ( Emir Ali Doğru) ile tanışmasından sonra hayatı tamamen değişecektir. Ali'nin ailesini ararken aralarında farklı bir bağ oluşacaktır. Baba- oğul gibi hayatın zorluklarına beraber göğüs gereceklerdir. Kağıttan Hayatlar 12 Mart 2021 Netflix'te başlıyor.