ATV ekranlarında yakında başlayacak olan Kardeşlerim adlı dizinin oyuncu kadrosu, dizinin karakterleri ve konusu belli oldu. Dizide çok sayıda ünlü ve başarılı isim de yer alıyor.

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
ATV ekranlarında yakında başlayacak olan Kardeşlerim adlı dizinin oyuncu kadrosu, dizinin karakterleri ve konusu belli oldu. Dizide çok sayıda ünlü ve başarılı isim de yer alıyor. Kardeşlerim adlı dram dizisinin oyuncuları arasında Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk gibi isimler yer alıyor. Anne babası ölen ve dört kardeş hayatta bir başlarına kalır. Dört kardeş anne babalarının ölmesi ile hayata hep birlikte daha sıkı sıkıya tutunurlar. Kardeşlerim adlı dizisinin konusu, izleyenleri çok etkiledi. Konusu, oyuncu kadrosu derken Kardeşlerim dizisinin karakterleri de ilgi görüyor. Dizinin ana karakterlerinden olan Akif Atakul'un gerçek hayatta kim olduğu da merak ediliyor. Kardeşlerim Akif Atakul kimdir ? Celil Nalçakan kimdir ? Celil Nalçakan kaç yaşında, boyu ve dizileri nelerdir ?

Kardeşlerim Akif Atakul Kimdir ?


ATV'nin yeni dizisi olan Kardeşlerim dizisinde ana karakterlerden olan Akif Atakul, 42 yaşındadır. Çok zenvin ve çok güçlü bir adam olan akif Atakul oldukça geniş bir çevreye sahiptir. Kendisine çok güvenir ve adeta dünyayı yönetebileceğine inanır. Dışarıdan bakıldığı zaman çok sert, soğuk ve kaba bir adamdır. Akif Atakul'u içten tanımayanlar vicdan ve merhamet duygularından yoksun olduğunu düşünebilir. Ancak o kaba, sert ve duygusuz görüntüsünün altında da tatlı dilli, istediği şeyi elde etmek için her leyi yapabilecek bir adam vardır. Akif Atakul'un adeta şeytan tüyü vardır. Etkileyemeyeceği ve ikna edemeyeceği kimse yoktur. Akif Atakul kendi isteklerine, düşüncelerine ve çıkarlarına yapamayacağı şey yoktur. Hayatta istekleri doğrultusunda da yok sayamayacağı kural yoktur.
Celil Nalçakan Kimdir ?

Şimdilerde ATV'de yayınlanacak olan Kardeşlerim adlı dizide oynayan başarılı ve yakışıklı oyuncu Celil Nalçakan'ın kim olduğu araştırılmaya başlandı. Kardeşlerim dizisinde Akif Atakul karakterine hayat verecek olan oyuncunun kim olduğu, nasıl biri olduğu izleyenler tarafından merak ediliyor. Kardeşlerim dizisinin sert, merhametsiz ve duygusuz adamı olan Akif, gerçekte kimdir ? Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas'ta doğmuştur. Başarılı oyuncunun anne ve babası öğretmendir. Öğretmen çocuğu olan Celil Nalçakan, 2006 yılında Sıla dizisi ile televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Bunun öncesinde eğitim hayatına bakacak olursak, Celil Nalçakan, Cumhuriyet Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği bölümüne başlamıştır. Cumhuriyet Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği'nde 7 sene okuduktan sonra okulu bırakma kararı almıştır. Ardından Sivas Devlet Tiyatrosu'na başlamıştır. Sivas Devlet Tiyatrosu'nda bir süre eğitim aldıktan sonra Balıkesir Üniversitesi'nde Turizm Otel İşletmeciliği'ne başlamıştır. Balıkesir'de de eğitim alırken bir yandan tiyatro eğitimi almaya ve tiyatro oynamaya devam etti. Tiyatro ve oyunculuk aşkını iyice fark ettikten sonra İstanbul'a yerleşme kararı aldı. Celil Nalçakan, Türvak'ın sınavını kazandı ve resmen İstanbul'da yaşamaya başladı. Celil Nalçakan pek çok dizide yer aldı ancak asıl tanındığı dizi, Bitmeyen Şarkı olmuştur. Oyuncu Algı Eke ile birlikte netd.com'da Şişenin Dibi adında bir program yapmıştır. Celil Nalçakan'ı üne kavuşturan ve tanınan bir sanatçı yapan dizi ise Poyraz Karayel olmuştur. Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı karakterin sempatikliği, yakışıklılığı ve özellikleri ile tanınmıştır. Celil Nalçakan, Poyraz Karayel dizisinde Zülfikar karakterine hayat vermekteydi. Celil Nalçakan koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Tüm bu özelliklerin yanında Celik Nalçakan, edebiyat ile de yakından ilgilenmektedir. Celil Nalçakan'ın boyu 181'dir. Ayrıca yakışıklı oyuncu hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de başarılı oyuncunun evli olup olmadığıdır. Celil Nalçakan evli mi sorusuna cevap hayırdır. Celil Nalçakan evli değildir ama sevgilisi vardır. Celil Nalçakan'ın sevgilisi Ceren Kahyaoğlu'dur. Celil Nalçakan, Ceren Kahyaoğlu ile beraberdir.Celil Nalçakan Yer Aldığı Diziler

Vicdan,

İntikam,

Poyraz Karayel,

Hayati ve Diğerleri,

Bir Aile Hikayesi,

Kırmızı Oda.