Tanıtım filmi yayınlanan yeni televizyon dizisi Kardeşlerim, çok yakında ATV ekranlarında başlıyor. Her hafta yayınlandığı yeni bölümleri ile izleyenleri gözyaşına boğacak olan dram dizisi, heyecan ile bekleniyor.

Tanıtım filmi yayınlanan yeni televizyon dizisi Kardeşlerim, çok yakında ATV ekranlarında başlıyor. Her hafta yayınlandığı yeni bölümleri ile izleyenleri gözyaşına boğacak olan dram dizisi, heyecan ile bekleniyor. İzleyenler daha şimdiden tanıtım filmini görmelerine rağmen diziyi merakla beklemeye başladılar. Diğer dizilere kıyasla daha gerçek hayat ve hayatın görünmeyen o yüzünü yansıtıyor. Dört kardeşin hayat hikayesini ve hayatta başlarına gelen iyi, kötü olayları bizlere sunmaya hazırlanıyor. ATV'nin sevilen dizisi olmaya aday olan dizi de yer alan karakterler de oldukça ilgi çekmeyi başardı. Dizide yer alan karakterlerin yanında dizinin konusu ve senaryosu da çok merak ediliyor. Kardeşlerim dizisinin tanıtım filmini izleyenler diziyi araştırmaya başladı. Diziyi merak edenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi de karakter ve karakterlere hayat veren oyuncular oldu. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncu Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu gibi isimler alıyor. Bu başarılı isimlere eşlik eden oyuncular ise oldukça sevilen genç oyunculardır. Kardeşlerim dizisinde gözümüzün son zamanlarda görmeye alışık olduğumuz isimler de yer alıyor. Kardeşlerim dizisinde yer alan oyunculardan bir tanesi ise son zamanlarda izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Kırmızı Oda dizisinde yer alan genç oyuncu şimdi Kardeşlerim dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almaya hazırlanıyor. Kardeşlerim dizisinin Asiye'si eskiden Kırmızı Oda Meliha'nın ablası olan Güler'e hayat veriyordu. Şimdilerde Kardeşlerim dizinde başrol olacak olan genç oyuncu merak içinde araştırılıyor. Kardeşlerim Asiye kimdir ? Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir ? Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır ?

Kardeşlerim Asiye Kimdir ?

Başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun'un hayat verdiği Asiye karakteri, Kardeşlerim dizisinde en dikkat çeken karakterlerden biridir. Kardeşlerim dizisinde yer alan Asiye karakteri, 17 yaşındadır. Asiye'nin sesi çok güzeldir. Dört kardeşten ortanca olan Asiye, kardeşlerine anne gibi sahip çıkmaya çalışır. Çok sevecen ve hayat dolu biri olan Asiye izleyenler tarafından merak edilmeyi başarıyor. Asiye, kardeşi Emel'e çok bağlıdır.Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir ?

Şimdilerde Kardeşlerim dizisinde Asiye karakterine hayat veren ve dizide başrol oyuncusu olan Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 İstanbul'da doğmuştur. Su Burcu Yazgı Coşkun 17 yaşında olmasına rağmen oldukça başarılı bir oyunculuk geçmişine sahiptir. Su Burcu Yazgı Coşkun son olarak Kırmızı Oda adlı dizide yer almıştır. Su Burcu Yazgı Coşkun, Kırmızı Oda dizisinde en sevilen karakterlerden olan Meliha'nın ablası Güler'e hayat vermiştir. Su Burcu Yazgı Coşkun şimdilerde Kardeşlerim dizisinde Asiye karakterine hayat verecektir. Su Burcu Yazgı Coşkun pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Su Burcu Yazgı Coşkun, Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde eğitim almaktadır.

Su Burcu Yazgı Coşkun Dizileri

Kardeşlerim : (Asiye, Televizyon Dizisi 2021)

Kırmızı Oda :(Güler, Televizyon Dizisi 2020)


Kuzgun : (Naz, Televizyon Dizisi 2019)


Bizi Hatırla : (İrem, Sinema Filmi 2018)


Kara Yazı : (Songül Uluçınar, Televizyon Dizisi 2017)


Kadın : (Bahar'ın küçüklüğü, Televizyon Dizisi 2017)


Bizim Hikaye : (Ceylan, Televizyon Dizisi 2017)


Aşk Yeniden : (Elif Su, Televizyon Dizisi 2015)

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Sana Bir Sır Vereceğim : (Zeynep, Televizyon Dizisi 2013)


Sen Üzülme : (Mine, Televizyon Filmi 2013)


D@bbe: Bir Cin Vakası (Sinema Filmi 2012)


Karadayı : (Neşe, Televizyon Dizisi 2012)