Kardeşlerim dizi jenerik müziğini kim söylüyor? her yerde aranmaya başladı. ATV'nin NGM Yapım imzalı yeni dizisi Kardeşlerim heyecanla bekleniyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Kardeşlerim dizi jenerik müziğini kim söylüyor? her yerde aranmaya başladı. ATV'nin NGM Yapım imzalı yeni dizisi Kardeşlerim heyecanla bekleniyor. Senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı , yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu Kardeşlerim dizisinin müziği de çok dikkat çekti. Gelelim Kardeşlerim jenerik müziğini kim söylüyor? Şarkının adı ne konusuna...

Hayat mücadelesi veren dört kardeşin sevgi dolu yaşam hikayesini konu alan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer gibi isimler alıyor. Peki Kardeşlerim dizisinin jenerik müziği kime ait?

Kardeşlerim dizi jenerik müziğini kim söylüyor?


Tanıtımdan anladığımız kadarıyla Kardeşlerim dizisi için özel bir şarkı bestelendi. ATV'de yayınlanacak yeni dizi için Alp Yenier ile Güliz Ayla stüdyoya girdi. Bestesini Alp Yenier'in yaptığı şarkıyı Güliz Ayla seslendirdi. Kardeşlerim dizi jenerik müziğinin adı ise Bugün Dünden İyi.  Şarkının sözleri belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız...