ATV'nin yeni başlayacak olan iddialı dizisi Kardeşlerim fragmanı ile merak konusu oldu. Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler? Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor? Kardeşlerim dizisi oyuncuları gerçek isimler ne? Kardeşlerim dizisi konusu nedir? Kardeşler

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü
ATV'nin yeni başlayacak olan iddialı dizisi Kardeşlerim fragmanı ile merak konusu oldu. Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler? Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor? Kardeşlerim dizisi oyuncuları gerçek isimler ne? Kardeşlerim dizisi konusu nedir? Kardeşlerim dizisi uyarlama mı? Kardeşlerim konusu gerçek mi? Kardeşlerim Akif kimdir? Kardeşlerim Suzan kim? Kardeşlerim Kadir gerçek adı ne?

ATV'nin iddialı yapımları arasında yer alan Kardeşlerim dizisi Cumartesi akşamları reytingleri fethetmeye geliyor. Kardeşlerim dizisi hem dramatik hikayesi hem de zengin oyuncu kadrosu ile Sen Çal Kapımı dizisini de yerinden edeceğe benziyor. Peki Kardeşlerim dizisinin zengin oyuncu kadrosunda kimler var?

İlk fragmanı ekranlara gelen Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ve konusu açıklandı. Tek dertleri yaşam mücadelesi olan kardeşlerin sevgi dolu ve sıcak hikayesini anlatan dizi fragmanıyla dizi izleyicilerinden tam not aldı. İlgi çekici bir konuya sahip olan dizi için şimdiden geri sayım başladı. Kardeşim dizisi oyuncuları, Kardeşim dizi konusu ve daha fazlası şu şekilde sıralanıyor.Kardeşlerim Dizisi Konusu Nedir?

Dizide birbirlerinden başka kimsesi kalmamış dört kardeşin yürek acıtan mücadelesi anlatılır. Asiye, Emel, Kadir ve Ömer birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olan dört kardeştir. Peş peşe yaşamış oldukları talihsiz olaylardan sonra hem annelerini hem de babalarını kaybetmişlerdir. Bu dünyada tutunma nedenleri ve yapacak hiçbir şeyleri kalmamıştır. Yaşananlara sebep olan Akif’in sahip olduğu kolejin kapıları onlara açıldığında ise hayatları bambaşka bir hale dönüşür. Zengin ve yoksul, suçlu ve mağdurun kesişen hikayelerini anlatan bu dizide, kardeşler birbirlerini korumak için ellerinden ne geliyorsa onu yapmaya kararlıdır.

KARDEŞLERİM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

NGM Yapım’ın imza attığı Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk üstleniyor. Kardeşlerim dizisinin ilk bölümünün 20 Şubat Cumartesi günü saat 20’de ekrana geleceğini belirtmek gerekiyor. Sıcak bir hikayeye sahip olan dizide aile ve kardeş ilişkileri anlatılıyor.

Dizinin çekimleri İstanbul’da başlamıştı. Ayrıca farklı bölümlerde de dizinin başka illerde devam edeceği tahmin ediliyor. Sürükleyici bir yapıya sahip olan dizinin özellikle bu tarz bir yapım arayışında olanlar için birebir olacağını eklemek gerekir.Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda Celil Nalkaçan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Cihan Şimşek, Kaan Sevi gibi isimler yer alıyor.

Poyraz Karayel ile tanınan ve daha sonra Bir Aile Hikayesi ile ekranlara gelen ve son olarak Kırmızı Oda Dizisinde yer alan Celil Nalkaçan, farklı bir rol ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, oyuncu kadrosuyla da dizi severlerin ilgisini çeken yapımlardan biri haline geldi. Diziye yeni oyuncuların katılıp katılmayacağı ise şu an belirsiz durumda. Yeni oyuncuların dahil olması durumunda bunun duyurulması bekleniyor. Bu bakımdan Kardeşlerim dizisi yeni oyuncuları öğrenmek için takipte kalmakta fayda var.

Kardeşlerim Dizisi Karakterleri 


Akif Atakul - Celil Nalkaçan

Acımasız, merhametsiz. Gücüyle her şeyi yönetebileceğini düşünen Akif bir o kadar da ağzı laf yapan bir iş adamı.Suzan Manyaslı- Ahu Yağtu

Kocasından göremediği sevgiyi dışarıda arayan oldukça çekici bir kadın olan Suzan kendini hiç beklenmedik olayların içerisinde bulur.Kadir Eren- Halit Özgür Sarı

Kardeşlerinin hem annesi hem babası olmaya çalışan dürüst ve namuslu bir genç olan Kadir evin abisi olurken bir yandan da annesi ve babasının neden öldüğüne dair büyük bir sır ile karşılaşacak.