ATV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Kardeşlerim'den ilk tanıtım yayınlandı. Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu'nun paylaştığı Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
ATV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Kardeşlerim'den ilk tanıtım yayınlandı. Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu'nun paylaştığı Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Hal böyle olunca Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler? Konusu ne araştırmaya başladı. İşte Kardeşlerim dizisiyle ilgili tüm detaylar...

Yapımcılığını NG Medya'nın, senaristliğini Gül Abus Semerci'nin üstendiği, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu Kardeşlerim dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Henüz yayın günü ve saati belli olmayan Kardeşlerim dizisinin Şubat gibi ekranlara gelmesi bekleniyor. Peki Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ve konusu ne?

Kardeşlerim dizisinin oyuncuları kimler?


Kardeşlerim dizisinin oyuncu karosunda; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer gibi isimler alıyor.

Kardeşlerim konusu ne?


Çekimleri ocak ayında başlayan Kardeşlerim, hayat mücadelesi veren dört kardeşin sevgi dolu yaşam hikayesini anlatıyor. Her şeye rağmen birbirine tutunan gençlerin sevgi ve umut dolu hikayesini ele alıyor.

ATV yeni dizi Kardeşlerim hangi gün yayınlanacak?


Öte yandan Kardeşlerim dizisinin henüz yayın günü belli olmadı. Ancak ATV'de yeni dizinin yayınlanması için bir gün de yok. Bu nedenle Kardeşlerim ya bitecek olan Akıncı ya da Hercai dizisinin yerini alacaktır. Cuma günü rakipleriyle zor bir mücadele içinde olacağı düşünülen Kardeşlerim büyük ihtimalle pazar günü yayınlanacaktır.