Kardeşlerim dizisi ikinci sezonuna bomba gibi başlıyor. Kadroda ismi geçen yeni isim ise şimdiden hayranlarını heyecanlandırdı. İşte o isim..

NGM'nin yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu ve senaryosunu ise Gül Abus Semerci 'nin yazdığı Kardeşlerim dizisi 2.sezonu 11 Eylül Cumartesi başlıyor.

 Kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizinin ikinci sezonuna bomba isim!

Ceyda Düvenci'ye teklif gitti!

ceyda-1

Kardeşlerim dizisinin ikinci sezonunda yer alması için Ceyda Düvenci ile görüşüldüğü öğrenildi. Ceyda Düvenci ile anlaşma sağlanırsa; Harika'nın halası, Dora'nın annesi Berna Manyaslı karakterine can verecek.

Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir? Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir?

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi 18.bölümü ile sezon finali yapmıştı. Anne ve babalarını  kazada kaybeden 4 kardeşin zorlu hayat hikayelerini anlatıldığı ( Kadir, Ömer, Asiye ve Emel) Kardeşlerim yeni sezonu ile 11 Eylül'de başlıyor.