ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Ekran başında izleyenler ise Kardeşlerim Kadir neden yok, öldü mü sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Kardeşlerim Halit Özgür Sarı neden ayrıldı?

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

ATV ekranlarında her hafta cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Kadir'in ayrılığı izleyiciler de şok etkisi yarattı. Hala bu ayrılığın gerçek olup olmadığı konusunda tereddüt eden izleyiciler ise dizinin yeni bölümü öncesinde kardeşlerim Kadir neden yok sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki gerçekten Kardeşlerim Kadir öldü mü, ayrıldı mı? Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisinden neden ayrıldı?

ATV ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Kadir şoku yaşanıyor. Dizide başrol oyuncusu olan ve performansı ile de izleyicilerin beğenisini kazanan Halit Özgür sarı geçtiğimiz hafta diziden ayrılma kararı almıştı. Trafik kazası geçiren ve hayatını kaybeden Kadir karakteri izleyicileri bir hayli üzmüştü. Hatta birçok izleyici hala bu ölümün gerçek olmayacağını ve kaderin geri döneceğini düşünüyor. Peki Kardeşlerim Kadir neden ayrıldı? Kardeşlerim Kadir neden yok öldü mü? Kardeşlerim Halit Özgür Sarı neden ayrıldı?

kardeslerim-kadir-neden-yok-oldu-mu-kardeslerim-halit-ozgur-sari-neden-ayrildi-2

KARDEŞLERİM KADİR NEDEN YOK, ÖLDÜ MÜ?

Ekranların sevilen dizilerinden Kardeşlerim de peş peşe yaşanan ayrılıklar izleyicileri bir hayli üzdü. Dizinin sevilen isimlerinden olan başrol oyuncusu Kadir karakteri geçtiğimiz haftalarda ölerek diziye veda etmişti. İzleyiciler ise hala Kadir'in geri döneceğini düşünüyor. Ancak bundan sonraki bölümlerde Kardeşlerim Kadir olmayacak.

KARDEŞLERİM HALİT ÖZGÜR SARI NEDEN AYRILDI?

Kardeşlerim dizisinin başrol oyuncularından olan Halit Özgür Sarı dizideki rolünün bitmesi nedeniyle diziye veda etti. Senaryo gereği ayrılan Halit Özgür Sarı ile ilgili yeni iddialar da var. İddiaya göre genç oyuncu yeni bir dizi ile anlaşma aşamasında ve yeniden başrol olacak. Şu an için dizinin ismi açıklanmadı ancak ilerleyen günlerde çekimlerin başlaması ve dizinin adının açıklanması bekleniyor.