Kefaret dizisinin Meltem'i Özge Özacar dansı ile nefes kesti! Sosyal medyada dans akımına o da kapıldı!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kefaret yeni günü ile Perşembe akşamları ekrana gelirken dizisinin Meltem'i bugün yeni yayın gününe damga vurdu.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat'ın başrollerinde yer aldığı Kefaret dizisi oyuncuları tatile çıktı. Ancak dizi yeni bölümleri ile ekrana gelemeye devam ediyor. Dizde en çok dikkat çeken oyunculardan biri de Özge Özacar olmuştu.

Kefaret dizisi ile yıldızı parlayan Özge Özacar sosyal medyada ilgi çekmeye devam ediyor. Kefaret dizisince canlandırdığı Meltem karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Özge Özacar sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

EKRANDA OYUNCULUĞU İLE SOSYAL MEDYADA GÜZELLİĞİ İLE

Kefaret dizisinde canlandırdığı Meltem karakteri ile oyunculuğundan sosyal medayda ise güzelliğinden söz ettiren Özge Özacar son paylaşımı ile olay oldu.

Kefaret dizisinin Meltem'i Özge Özacar Instagram hesabından dans akımına uyduğu bir video paylaştı. Videoda cesur dansı ile dikkat çeken Özge Özacar'ın gönderisien yorum yağdı.

Özge Özacar yaptığı paylaşıma "İki dizimin repo günü aynı güne denk gelirse" diye yazdı.