Sen Çal Kapımı dizisinde Eda Yıldız karakerini canlandıran Hande Erçel son bölümde havuz sahnesinde herkesi korkuttunca Hande diye seslendiler! Kerem Bursin Hande diye mi bağırdı?

Fox TV nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı bu akşam yayınlanan son bölümünde büyük sürpriz yaşandı! 

Sen Çal Kapımı dizisi 50. Bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Dizinin son sahnesinde Hande sesleri duyuldu! 

Final yapmak üzere olan ekranlarin eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı finale yaklaştı. 50. Bölümü ile ekrana gelen dizinin son sahnesinde HanKer fanları adeta çıldırdı. 

Kerem Bursin ile Hande Erçel dizide Eda ve Serkan adlı birbirine aşık 2 genci canlandırıyor. İki yıldız isim bu dizi aşkını gerçeğe taşıyarak fanlarının gönlünü iyice çalmıştı. Sık sık sosyal medyada aşklarını gösteren ikili son bölümde seyirciye sürpriz yaptı! 

Sen Çal Kapımı 50. Bölüm son sahnede Eda'nın hamile olduğunu herkes öğrenir. Tam o sırada Eda'da havuza atlar. Bu sahnede Kerem Bursin'in Hande diye bağırdığı izleyici tarafından yakalandı.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Dizinin fanları sosyal medyada Kerem Bursin'in Hande Erçel havuzdan çıkmayınca panikleyip Hande diye bağırdığını öne sürdü. Dizinin yönetmeninin ise bu sesleri çıkartmadan yayınlaması dikkatlerden kaçmadı!