TV8 ekranlarında yayınlana Kırmızı Oda dizisinde son birkaç bölümdür kliniğin çalışanlarından biri olan Ayşe Hoca, Doktor Hanım'la kırmızı odada seans yapıyor. Çocukluğunu ve yaşadıklarını Doktor Hanım'a anlatan Ayşe Hoca çok merak edildi.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
TV8 ekranlarında yayınlana Kırmızı Oda dizisinde son birkaç bölümdür kliniğin çalışanlarından biri olan Ayşe Hoca, Doktor Hanım'la kırmızı odada seans yapıyor. Çocukluğunu ve yaşadıklarını Doktor Hanım'a anlatan Ayşe Hoca çok merak edildi. Herkes Kırmızı Oda Ayşe Hoca kimdir? Gerçek adı ne? Meriç Aral sevgilisi kim aramaya başladı. İşte detaylar...Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabında anlattığı gerçek hayat öykülerini ekranlara taşıyor. her hafta birbirinden farklı isimlerin konuk oyuncu olarak katıldığı diziye dram yüklü hikayeler damga vuruyor. Bunlardan biri de klinikteki psikologlardan biri olan Ayşe Hoca oldu. Deniz Hoca ile Piraye'nin birbirlerine aşık olduğunu gören ve Deniz Hoca'ya beslediği aşk nedeniyle klinikten ayrılmaya karar veren Ayşe Hoca, istifa mektubunu götürdüğünde Doktor Hanım ona birlikte seans yapmayı ve onu dinlemeyi teklif etti. Klinikten ayrılmak için işleri yoluna koyana kadar bu seansları kabul eden Ayşe'nin yaşadıkları ise Kırmızı Oda'ya adeta damga vurdu.

Zor geçen çocukluğu ve kaybettiği babasının ardından ananesi ve dedesinin ona bakması yaşadığı zor günleri anlatan Ayşe Hoca hal böyle olunca herkesi ekran başına kitledi. İzleyiciler de Kırmızı Oda Ayşe Hoca esas adı ne? Meriç Aral nereli, kaç yaşında gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık...


Kırmızı Oda Ayşe Hoca kim?


Kırmızı Oda dizisinde Ayşe, klinikte çalışan doktorlardan biridir. Ayşe Hoca, Doktor Deniz’in en iyi öğrencisidir. Aynı zamanda Deniz'e olan hayranlığı aşka evrilmiştir. Deniz'in kendisine söylediği güzel sözlerden etkilenen Ayşe Hoca'nın dünyası Deniz ile Piraye'nin aşk yaşadığını görünce dünyasına yıkılmıştır.

Öte yandan dizide Ayşe Hoca karakterine Meriç Aral hayat veriyor. Gelelim Meriç Aral kimdir? Meriç Aral sevgilisi kim, memleketi neresi gibi sorulara...

Meriç Aral sevgilisi kim, nereli?


17 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Medcezir” dizisinde Hale rolüyle şöhreti yakalamıştır.

Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan oyuncu, yan dal olarak Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünde de eğitim almıştır.

Mezuniyetin ardından oyunculuğa başlayan Aral, “Sultan” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. “Medcezir”, “Unutursam Fısılda”, “Yüksek Sosyete”, “Hesapta Aşk”, “Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü”, “Biz Böyleyiz” adlı yapımlarda rol almıştır.

Meriç Aral son olarak Söz dizisinde Eylem karakterine hayat vermiştir. Öte yandan Meriç Aral uzun bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Serkan Keskin ile aşk yaşıyor. Yani Meriç Aral sevgilisi başarılı oyuncu Serkan Keskin...