Kıvanç Tatlıtuğ Aile dizisi Aslan'ı olarak mı geri dönüyor. Yeni mafya dizisi Aile için son dakika gelişmeleri mevcut

Kıvanç Tatlıtuğ'un Aile dizisiyle görüştüğü iddia ediliyor. Öyle ki senaryosunu çok sevdiği Aile dizisi için Kral Kaybederse'den vazgeçtiği bile iddia ediliyor. Yaz sezonundan beri Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse dizisinde Kenan olarak başrolü oynayacak olması diziyi adeta zirveye taşırken, diziden ayrılması sonrasında hem Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi ne olacak sorusu hem de Kral Kaybederse başrolü kim olacak sorusu merakla sorulmaya başlandı.

Kral Kaybederse'den vazgeçme sebebi ortaya çıktı

Netflix'in Aşıklar Bayramı filminde en son olarak gündeme çıkan ve izlenme rekorları kıran film sonrasında Kıvanç tatlıtuğ;'u sevenleri tekrardan ekranlarda görmek istemekteydi.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!

Ortaya şu sırlaar bir çok iddia atılıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni mafya dizisi Aile dizisinde başrol olmak için Kral Kaybederse'den ayrıldığı iddialareı konuşulyor. 

Aile dizisi Show TV ekranlarının sevilen yapımları Çukur ve Üç Kuruş2un devamı niteliğinde olacakken, yeni mafya dizisi için seçilen Aslan karakteri İbrahim Çelikkol olmuştu. Ancak Çelikkol geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilkde diziden ayrılmıştı. 

Şimdiler de hem yapımcıların hem de Kıvanç Tatlıtuğ'un bir arada olmak için çift taraflı olarak vazgeçildiği söyleniyor.

1.5 milyon istemiş

Kıvanç Tatlutuğ'un başrol olacağı Kral Kaybederse'den bölüm başı 1.5 milyon istediği iddia edilmekteydi. Ancak gerçek ortaya çıktı. Kıvanç tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'ye yan çizme sebebinin Aile dizisi olduğu söyleniyor. 

İbrahim Çelikkol'dan önce Aile dizisi için Kıvanç Tatlıtuğ'a teklif gittiği söylenirken, şimdilerde yeniden Aslan rolü için Ay Yapım'dan teklif aldığı söyleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ iddialara göre Kral Kaybederse dizisinden Aile dizisinin teklifi sonrasında vazgeçtiği sorgulanırken, Aile dizisinin de Çelikkol'dan Kıvanç tatlıtuğ için vazgeçtiği konuşuluyor.