Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor?

Başak dizer hamile mi? Türkiye'nin en sevilen ve başarılı oyuncuları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ'un baba olacağı iddia ediliyor. Peki Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer hamile mi?

Magazin 12.06.2021 - 18:28 12.06.2021 - 18:29 Volkan Arık

Türkiye'de mutlu evlilikleri ve kariyerlerindeki başarıları ile örnek çiftler arasında gösterilen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer hakkında gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. 2016 yılında dünya evine giren çiftin bebek beklediği haberi magazin basınını çalkaladı. Peki Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor?

2016 yılında rüya gibi bir düğünle Dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin bebek beklediği iddia edilmişti. Yakışıklı oyuncunun baba olacağı iddiaları sosyal medyada ve magazin basınında adeta bomba etkisi yaratırken Başak Dizer konu hakkında açıklama yaparak iddialara son noktayı koydu. Peki Başak Dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor?

KIVANÇ TATLITUĞ'UN EŞİ BAŞAK DİZER HAMİLE Mİ?

Başak Dizer hamile iddiaları kısa süre içerisinde magazin basınında ve sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Hamilelik iddiaları sonrasında açıklama yapan Başak Dizer Tatlıtuğ, hamile olmadığını veya haberin yanlış olduğunu duyurdu. 2016 yılından beri devam eden mutlu evlilikleri ve kariyerindeki başarıları ile Türkiye'nin en örnek çiftleri arasında kabul edilen Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin bebek beklediği haberleri hayranlarını mutlu ederken haberin yalanlanması ile birlikte birçok sosyal medya kullanıcısı üzüntülerini dile getirdi.

kivanc-tatlitugun-esi-basak-dizer-hamile-mi

HER SENE DÜZENLİ YAPILAN YANLIŞ BİR HABER

Başak Dizer hamile olduğu yönünde iddialara sosyal medya hesabından cevap verirken hamile olmadığını ve bu haberini her sene düzenli olarak yapılan yanlış bir haber olduğunu söyledi.

BAŞAK DİZER TATLITUĞ KİMDİR?

Başak dizer, İstanbul'da 1977 tarihinde dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarımı bölümünde eğitim alan Başak Dizer bu alanda sertifika sahibi olduktan sonra birçok dizide moda tasarımcısı ve stilist olarak çalışmaya başladı. Başak dizer 2016 yılında ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile dünya evine girdi. Çiftin evlilikleri 5 yıldan bu yana mutlu bir şekilde devam ederken sık sık bebek bekledikleri yönünde haberler magazin basınında dolaşıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@