Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın öpüşme sahneleri sıkıntı mı çıkardı? Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ'un arasının bozulduğu ve evde tartıştıkları iddia edildi. Başrol oyuncusundan son dakika açıklaması geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolde oynadığı Aile dizisi merakla takip ediliyor. İzleyicilerin severek izlediği dizideki öpüşme sahneleri ise gündem oldu. Kıvanç Tatlıtuğ, uzun zaman sonra televizyon ekranlarına çıktı ve olay sahnelerle adından söz ettirdi. Serenay Sarıkaya ile olan uyumu da beğenildi. Ancak Başak Dizer'in bu sahnelerden rahatsız olduğuna yönelik iddialar ses getirdi.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Kıvanç Tatlıtuğ Açıklama Yaptı!

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer'in öpüşme sahnelerinden rahatsız olup olmadığı yönündeki açıklamasıyla gündeme geldi. Serenay Sarıkaya ile iyi bir dizi uyumu yakalayan Tatlıtuğ, iddialar reddederek "Evde de sette de keyifler çok yerinde. Her projede tekrarlanan bu uydurma haberini kaale bile almıyoruz" açıklamasını yaptı.

kıvan

Aile Dizisi Reyting Rekorları Kırıyor

Show TV'de yayınlanan Aile dizisine olan ilgi ise her geçen gün artmakta. Dizinin reyting sonuçları da yükseliş kaydetti. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ikilisi harika bir iş çıkardı.