Kod Adı: Kulüp dizisine dev transferler! Oyuncu kadrosu ve konusu!

Barış Arduç ve Gökçe Bahadır'ın  başrolünü paylaştığı Kod Adı: Kulüp dizisine usta isimler transfer oldu. Netflix  ekranlarında yayın hayatına başlayacak  olan dizinin çekimleri hızla devam ederek, yayın tarihi sabırsızlıkla bekleniyor.

Dizi Haberleri 03.03.2021 - 20:22 04.05.2021 - 04:21 İlan35
Barış Arduç ve Gökçe Bahadır'ın  başrolünü paylaştığı Kod Adı: Kulüp dizisine usta isimler transfer oldu. Netflix  ekranlarında yayın hayatına başlayacak  olan dizinin çekimleri hızla devam ederek, yayın tarihi sabırsızlıkla bekleniyor. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir?

İşte detaylar..

Yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz ile beraber O3 Medya’ın üstlendiğini Kod Adı: Kulüp dizisinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce oturuyor. Senaryosunu ise Necati Şahin’in liderliğinde Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü, Rana Denizer tarafından kaleme alınıyor. Yayın tarihi henüz belli değil fakat Nisan ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Kadrosunda  Barış Arduç, Gökçe Bahadır, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger ve Asude Selma Kelebek gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna 3 yeni isim daha dahil olduğu  öğrenildi. Ruhi Sarı, Hazım Körmükçü ve Suzan Kardeş gibi dev isimler merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu. Netflix bu sezon birbirinden farklı iddialı projeleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Kod Adı: Kulüp konusu nedir?

Barış Arduç çok farklı bir karakter olan taksici İsmet rolü ile izleyici karşısına çıkıyor. Gökçe Bahadır ise eski bir hükümlü olan Matilda’ya can veriyor. Matilda’nın Raşel adında bir kızı bulunmaktadır. Fakat Raşel’in annesinden haberi bile yoktur.

Matilda hapisten çıktıktan sonra bir gece kulübünde çalışmaya başlayarak geçimini sağlamaktadır.
Raşel’i bulan Matilda’nın tek amacı ise kızı ile yeni bir hayat kurmaktır. Kulübün düzenli müşterisi olan İsmet Raşel’i görür görmez çok beğenir. Bu durumu fark eden Matilda ise kızını İsmet’ten korumaya çalışmaktadır. Matilda kızını koruyabilecek mi?

 

 

 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@