Show TV'nin iki sezondur ekranlara gelen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Corona virüs sonrası jüri üyelerinde değişikliğe gidilen yarışma programının sunuculuğunu Çiğdem Batur üstleniyor.

Show TV'nin iki sezondur ekranlara gelen yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Corona virüs sonrası jüri üyelerinde değişikliğe gidilen yarışma programının sunuculuğunu Çiğdem Batur üstleniyor. Jüri koltuğunda da Fatih Ürek, Adnan Serter, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç'ün oturduğu Kuaförüm Sensin Fatih Ürek kimdir? Daha önce hangi programda sunuculuk yaptı? Kaç yaşında? çok merak ediliyor. Biz de sizler için tüm bu soruları araştırdık bulduk.Her gün yarışmacıların yaptıkları saç ve makyajı eleştiren jüri üyeleri de yarışma için önem arz ediyor. Özellikle Fatih Ürek'in hayatı ve bölüm başına ne kadar kazandığı çok merak ediliyor.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Kuaförüm Sensin Fatih Ürek kimdir?3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum'da bir işçi ailesinin 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Ailenin tek erkek çocuğu olan Fatih Ürek'in 3 kız kardeşi ve ablası vardır. Bir sucuk fabrikasından çalışan babası Şerafettin Ürek'in Bursa'ya taşınma kararı almasının ardından henüz 1 yaşında iken Bursa'ya giden Fatih Ürek'in çocukluk yılları Bursa'da geçti.Genç yaşta ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Bursa'daki mekanlarda sahne aldıktan sonra sonra İstanbul'a taşınma kararı aldı. 2015 yılında aldığı fazla kilolar nedeni ile mide amaliyatı olan Fatih Ürek, başarılı geçen ameliyat sonrası oldukça fazla kilo vermiştir. Sevilen şarkıcı Fatih Ürek, son olarak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan  "Gelinim Mutfak" isimli programın sunuculuğunu üstlendi.