Show TV ekranlarında saat 12. 30 itibarıyla hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm sensin 21 Eylül 25 Eylül yarışmacıları kimler sorusunun cevabı şimdiden araştırılıyor .

Show TV ekranlarında saat 12.30 itibarıyla hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm sensin 21 Eylül 25 Eylül yarışmacıları kimler sorusunun cevabı şimdiden araştırılıyor . Kuaförüm sensin Yeni haftaya 330. bölümü ile Merhaba diyecekken, 21 Eylül 25 Eylül yarışmacıları ve modelleri hakkında sizler için araştırma yaptık. Her hafta öğlen kuşağında Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm sensin hem bilgilendirici hem de eğlendirici tarzı ile Gündüz kuşağı reytingleri ne zorlamaya yetiyor.Her hafta oluşturulan takımlara 21 Eylül 25 Eylül arasında da bir yeni takım daha eklenirken, Kuaförüm sensin 25 Eylül finalinde neler yaşanacak . Şimdiden çok merak ediliyor. Kuaförüm sensin 21 Eylül 25 Eylül yarışmacıları kimler,  Kuaförüm sensin 21 Eylül 25 Eylül modellerine de kimler olduğu konusunda bir araştırma yaptık.Adnan Serter Seçkin süngüç Işıl Reçber ve Fatih ürek'in jüri koltuğunda oturduğu ve sunucusunun da Çiğdem Batur olduğu Kuaförüm sensin Her hafta gündüz kuşağında saat 12.30 itibarıyla ekranlarda olmakta.Her hafta yeni hafta yarışmacıları ve modellerinin merakla arandığı Kuaförüm sensin de bu hafta da yepyeni isimler gözler önüne serildi. Kuaförüm sensin 21 25 Eylül modelleri yarışmacıları kimdirÜnlü sanatçı Fatih ürek ,  Adnan Serter ve moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl reçber ve makyaj konusunda adından sıklıkla bahsettiren Serter Seçkin 'in puan vereceği Kuaförüm sensin de bu hafta da başarılı isimler yer aldı. Öğle kuşağında yer alan Kuaförüm sensin de birbirinden yetenekli kuaförler ve makyözler hem zamanla yarışmakta iken hem de modellerini kesimlerini ve makyajlarını Jüri üyelerine kanıtlamak için onları ikna etmeye de çalışıyor.Kendilerinden istenen saç modelleri en güzel kesim yapanı seçileceği ve bunu da yürüyesin belirlendiği saç rengi ile boyanıyor.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?


Kuaförüm sensin 21 25 Eylül gruplarını bir göz atacak olursak Kuaför Burcu Tokgöz, makyöz Aslı Topuz, model Rana Kaynak’tan oluşan birinci takım, kuaför Taner Güneri, makyöz Aslı Yazar, model Büşra İpek Kösedağ’dan oluşan ikinci takım, kuaför Eylem Kaya, makyöz Meltem Topçu, model Esra Demirel’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Şule Koyuncu’dan oluşan dördüncü takım vaklı saçlar ve dumanlı göz ve kırmızı ruj makyajı yapmak için yarışacak. KUAFÖRÜM SENSİN KONSEPTİKazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, programın sunucusu Çiğdem Batur tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.  Kuaförüm sensin 21 25 Eylül arasında yarışacak görüşecek olan takımlar ve kendilerine eşlik edecek olan modeller de birbirinden iddialı ve rekabet sever kişilere benzemekte ler.Kuaförüm sensin yeni haftada da bazen Gözyaşı bazen rekabet bazen de heyecan ama en önemlisi de yeni haftada çok büyük eğlenceler sizleri bekliyor. Kuaförüm sensin 21 Eylül Pazartesi günü öğlen kuşağında saat 12.30 da Show TV ekranlarında olacak.