İlhan Şen Bein Connect te yayınlanacak olan Selahattin Eyyübi dizisi için öyle bir hale büründü ki! Herkes İlhan Şen son hali için harekete geçti. İlhan Şen'e eşlik edecek isim ise Gülsim Ali İlhan olacağı iddia ediliyor.

İlhan Şen yeni halini görenler tanıyamadı. Herkes İlhan Şen son haline ne bu hal saç sakal karıuşmış derken herkes Aşk Mantık İntikam finali sonrasında Sevmek Zamanı ile karşımıza çıkan İlhan Şen'e hayretler içinde baktı.

Yaz mevsiminde henüz ortaya çıkan Selahattin Eyyubi'nün hayatının anlatılacağı dizi açıklaması yapılmış ve herkes acaba Selahattin Eyyubi yeni dizi de başrol kim olacak aramalarını yapmıştı. 

Başrolünü oynadığı Aşk Mantık İntikam dizisi ile ünü adeta yurt dışına kadar yayılan İlhan Şen son hali olay oldu. 

Bein Connect paralı platform olarak çıkacakken, Selahattin Eyyubi dizisinin başlaması planlandı. Ve Selahattin Eyyubi dizisi başrolü için de yakışıklı oyuncu İlhan Şen'e teklif gitti. İlhan Şen son hali ise bu sebeple değişşti.

Eskilerden gelen bir kahraman Selahattin Eyyubi karakteri için adeta saçı sakalı karışmış vaziyette karşımıza çıkan İlhan Şen son hali ile yurt dışında bile konuşuldu. 

Ancak İlhan Şen'in televizyon ekranlarında yer almamasıizleyiciyi üzerken şimdiler de Bein Connect platformu için araştırmalar süregeliyor. 

AŞK Mantık İntikan dizisi sonrasında karşmıza Sevmek Zamanı dizisinde çıkan ve final yapması sonrasında ekranlara ara veren İlhan Şen son hali için izleyici yeni bir proje için geri geliyor derken, sosyal medyayı ikiye bölen yakışıklı oyuncunun son halinde dizi için olduğu ortaya çıkması ile birlikte izleyici derin bir oh çekti. 

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Kuddüs'ün Fatih'i olarak bilinen Selahattin Eyyübi dizisi için harekete geçen İlhan Şen'e dizide başrol olarak eşlik edecek isim ise Gülsim Ali İlhan olduğu söyleniyor.