Yapımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği Kuruluş Osman dizisi 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
Yapımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği Kuruluş Osman dizisi 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğini taşıyan Kuruluş Osman’da yine birbirinden başarılı isimler bulunuyor. hal böyle olunca karakterler de merak ediliyor. Bunlardan biri de Boran oldu. Peki Kuruluş Osman Boran kimdir? Yiğit Uçan kaç yaşında? Nereli

Kuruluş Osman Boran kimdir? Gerçek adı ne

ATV'nin yeni dizisi Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. Dizinin merak edilen oyuncusu Yiğit Uçan yaşı, boyu, kilosu ve biyografisini haberimizde derledik.

Yiğit Uçan 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Bosna Hersek'lidir. Boyu 1.72 cm, kilosu ise 70'tir. Avcılar 50. Yıl Lisesi ve Açıköğretim Fakültesinden mezun oldu.

2012 yılında Betül Hanım ile evlenen yakışıklı oyuncunun, bu evliliğinden Ali Doruk isminde bir oğlu vardır.

Bugüne kadar Filinta Bin Yılın Şafağında, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi projelerde rol almıştır. Söz dizisinde Sebo Sebastian karakterini canlandırmaktadır.

Yiğit Uçan, şimdilerde Kuruluş Osman'da Boran karakterine hayat veriyor.