Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı, 6 Mart 2021 Cumartesi günü ekranlara gelecek Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı gösterildi mi, Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 54.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı, 6 Mart 2021 Cumartesi günü ekranlara gelecek Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı gösterildi mi, Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 54. bölümü ne zaman yayınlanacak, Kuzey ve Yıldız’ı ne tür olaylar bekliyor, yeni bölümde Yıldız olacak mı?

Show TV’de cumartesi günleri yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisinin takipçileri, bir yandan kafalardaki bu tür soruların cevabını bulmaya çalışırken, diğer yandan da 54. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Birçok izleyici, dizinin 6 Mart 2021 cumartesi akşamı yayınlanacak sahnelerini sabırsızlıkla bekliyor.

Show TV ekranlarında Cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan Kuzey Yıldızı dizisinin ana konusu, birbirlerini seven Kuzey ile Yıldız’ın geçmişten bugüne taşınan hikâyeleridir. Gençlik yıllarında birbirini seven Kuzey ile Yıldız, kavuşamamıştır. İstanbul’a giden Kuzey, başka biriyle evlenir ve oraya yerleşir. Bu evlilikten üç kız çocuğu babası olan Kuzey, oldukça varlıklı bir duruma ulaşır. Ancak yıllar sonra hem eşinden boşanır hem de elindeki kazanımlarını kaybeder. Bunun üzerine çaresizce köye döner. Dönerken kızları da yanındadır. Ancak bir sorun vardır ki o da yıllar önce geride bıraktığı Yıldız.

Onların köye dönmesini ilk başta kabullenemeyen Yıldız ile Kuzey, süreç içerisinde bir dargın bir barışık halde ilişkilerini sürdürür. Zamanla ikili, geçmişi unutur ve yeniden birbirlerine kavuşur. Dizide Karadeniz insanının samimiyeti ve tez canlılığı, hayatın dramlarıyla da harmanlanarak sunuluyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın çekimleri, Ordu ilinin Kabadüz ilçesinin Çambaşı Yaylası’nda gerçekleştiriliyor. Yeşillikler ve doğa içerisinde yapılan çekimler, izleyiciyi ayrıca kendine hayran bıraktırıyor.

Kuzey Yıldızı 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

6 Mart 2021 Cumartesi akşamı Show TV’de yayına girecek olan Kuzey Yıldızı’nın fragmanı şu ana kadar yayınlanmadı. Ancak 54. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde olacak, yeni bölüme dair öğrenmek istediğiniz yanıtlar, anında sitemizde yayınlanacak.

Bunun haricinde dizi takipçileri, Show TV’nin resmi web sitesi veya resmi Instagram adresi üzerinden 54. bölümün ipuçlarına ulaşabilir.

Ayrıca dizinin eski bölümleri ve künyesine dair içeriklere de ulaşmak istiyorsanız yayıncı kuruluşun resmi web sitesini takip edebilirsiniz. Bu adresi takibi sürdürdüğünüzde hem dizinin arşiv bilgisini temin edebilir hem de gelecek bölümler hakkındaki ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle yeni fragman yayınlanır yayınlanmaz, yeni bölümün heyecanını anında yaşayabilirsiniz.

Şu ana kadar fragmanı yayınlanmayan 54. bölümün nasıl olacağını yapımın hayranları merakla beklemeye koyuldu. Kuzey Yıldızı dizisinin en son çıkan fragmanı (54. bölüm fragmanı) yayınlandığı an burada, web sitemizde olacak.

Kuzey Yıldızı Dizisinin Son Bölümünde Neler Olmuştu?

Son bölümlerde “Eşim Var Derdim Yok” yarışmasıyla eğlenceli vakit geçiren izleyici, yarışma esnasında birbirinden komik sahnelerle de güldüler. Dizide Emine karakterini canlandıran Uğur Demirpehlivan, yarışma esnasında rakibinin önüne muz atarak onların kaymasına neden olmuş, bu durum jürinin gözünden kaçmamıştı. Yaptığı hareketi önce reddeden Emine daha sonra “çöpe atmaya çalışıyordum” yalanıyla durumu kurtarmaya çalıştı. Ancak yine de yarışmadan diskalifiye olmaktan kurtulamadı.

Ayrıca son bölümde Rus mafyası sahneleri dikkat çekti. Dizide Sefer’in Ruslarla ilgili sahneleri de izleyiciyi güldürdü.

Bilindiği üzere dizinin başrol oyuncusu olan ve Yıldız karakterini canlandıran Aslıhan Güner, son bölümlerde görünmüyor. Güner’ın ileri derecede boyun fıtığı rahatsızlığı geçirdiği ve tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in başrollerini paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk, her cumartesi saat 20.00’den itibaren Show TV’de…

Kuzey Yıldızı yayınlanan son bölüm fragmanı