Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
Show Tv'nin sevilen eğlenceli dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk final tarihi açıklandı. Cumartesi akşamlarının eğlenceli dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk final yapıyor.

Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güler'in yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi final yapıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk final bölümünde neler olacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 2019 yılında seyirci karşısına çıkmış ve eğlenceli bölümleri ile Cumartesi akşamları iyi vakit geçirmeyi sağlamıştı. Ancak bir komedi dizisi daha final yapmaktan kaçamadı.FİNAL BÖLÜMÜ AÇIKLANDI

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 60. bölümü ile final yapacak. Finalinin mutlu son olması beklenirken dizinin hayranları bu final haberine büyük tepki gösterdi.

Show Tv'nin ardı ardına dizilerini final yaptırması seyirci tarafından tepki ile karşılandı. Kanal önce Ramo dizisini bugün de Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisini final bölümünü açıkladı. Sosyal medyada ise dizinin hayranları seslerini duyurmaya çalışıyor.

Show Tv'nin yeni sezon hazırlıkları için dizilerini teker teker bitirdiği öğrenildi. Yakında yeni dizileri ile seyirci karşısına çıkacak olan kanal şimdilik büyük tepki gördü.

Editör: İlan35