Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Show Tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi final yapacak. 60. bölümde final yapacak dizinin reytingleri iyi olmasına rağmen neden final yaptığı anlaşılamamıştı. Mesele belli oldu.

Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Cumartesi akşamları reytinglerde Show Tv'yi ilk sıralara taşıyordu. Ancak sevilen Karadeniz komedisinden beklenmedik final haberi gelmişti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 60. bölüm ekranlara veda edecek. Peki ama reytinglerde iyi oranlar alan bir dizi neden bitiyor? Nedeni belli oldu.

KUZEY YILDIZI NEDEN BİTİYOR?Öğrenilen bilgiye göre yapımcı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncularından maaşlarını aşağı çekmek istedi. Ancak oyuncuların teklifi kabul etmemesi üzerine yapımcı ve kanal reytinglerde iyi oranlar alan diziyi bitirmeye karar verdi.

Süreç filmin yapımcılığını yaptı dizi Show Tv ekranlarında Cumartesi ekranlara geliyor ve reytinglerde 1. sırada yer alıyordu. Ancak TRT'de Gönül Dağı dizisinin başlaması üzerine Kuzey Yıldızı 2. sıraya düşmüş daha sonra ise ATV'de Kardeşlerin dizisinin başlamasıyla 3. sıralara gerilemişti.

Yapımcının oyunculardan ücretlerini düşürme isteği sonra yeni dizilere hazırlanan Show Tv ise dizinin fişini düşünmeden çekti.

Editör: İlan35