Lara Şehiroğlu kimdir? Çağlar Ökten sevgilisi Lara Şehiroğlu ile neden ayrıldı? Seda Sayan ahlaksız teklifte mi bulundu? Ünlü şarkıcı Seda Sayan 14 Şubat tarihinde vokalisti olan Çağlar Ökten evlilik teklifi aldığını ve kabul ettiğini açıkladı. Seda Sayan'ın bu açıklaması sonrasında gündeme gelen iddialar ise bomba etkisi yarattı. Çağlar Ökten’in sevgilisi Lara Şehirlioğlu ile ayrılığına Seda Sayan'ın sebep olduğu öne sürüldü.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Lara Şehiroğlu kimdir, kaç yaşında? Çağlar Ökten sevgilisi Lara Şehiroğlu'ndan neden ayrıldı? Ünlü şarkıcı Seda Sayan sabah programı yaptığı kanalda orkestrasında bulunan ve aynı zamanda vokalisti olan Çağlar Ökten ile evleneceğini duyurmuştu. Seda Sayan yaptığı açıklamada 14 Şubat tarihinde evlilik teklifi aldığını belirtirken Çağlar Ökten’in eski sevgilisi merak konusu oldu. Çünkü iddiaya göre Çağlar Ökten kısa süre önce Lara Şehiroğlu ile birlikteydi ve çift evlilik planları yapıyordu. Seda Sayan'ın Çağlar Ökten’e ilişkisini bitirmesi halinde albüm yapma sözü verdiği öne sürüldü. Şimdi herkes Lara Şehiroğlu ne açıklama yapacak sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki, Lara Şehiroğlu kimdir? aldatıldı mı?

Lara Şehiroğlu kimdir, kaç yaşında?

Çağlar Ökten’in eski sevgilisi Lara Şehiroğlu hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor o. genç kadının İstanbul'da yaşadığı biliniyor sosyal medyada ise 'larasehiroglu' hesabını kullanıyor. Seda Sayan'ın evlilik hazırlığı yaptığı Çağlar Ökten ile uzun süre ilişki yaşayan ve ardından ayrılanlara Lara Şehiroğlu aldatıldı mı sorusunun yanıtı son günlerde en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Çünkü çiftin 4 yıldır devam eden ilişkisi evlilik yolunda ilerliyordu. Hatta Lara Şehiroğlu sosyal medyada Çağlar Ökten ile olan fotoğraflarını evlilik haberleri çıkana kadar kaldırmamıştır.

Çağlar Ökten Lara Şehiroğlu’ndan neden ayrıldı?

Seda Sayan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada orkestrasında bulunan Çağlar Ökten ile evlilik kararı aldığını duyurmuştu. Bu gelişmenin ardından basında Seda Sayan'ın Çağlar Ökten’e sevgilisinden ayrılması karşılığında albüm yapmayı teklif ettiği iddiaları yer aldı. Şu ana kadar bu iddialarla ilişkili her iki taraftan da bir açıklama yapılmadı.