Klibi ile adeta gündemi ele geçiren Mabel Matiz aldığı yoğun destek ve eleştirilerin ardından açıklama yaptı.

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!

Şarkıcı Mabel Matiz'in Karakol şarkısı ilk yayın anından itibaren sosyal medyada gündem olmuş ve bir kesim tarafından hedef haline getirtilirken yoğun destek mesajları almıştı.

LGBT vurgusu olması nedeniyle sanatçı LGBTİ+ karşıtları tarafından eleştirilirken inanılmaz bir şekilde destek mesajları ile ayrıca güne damga vurmuştu ki ünlü şarkıcı gelen yorumlara ve söylenenlere sonunda cevap verdi.

Twitter hesabından açıklama yapan başarılı sanatçı Mabel Matiz şunları söyledi:

“Ağlıyorum ama sevinçten. Tek tek yetişemediğim mesajlarınıza, yorumlarınıza, Karakol’u böyle güzel içten sarıp kucaklamanıza gönülden teşekkür ederim. Daha çok hikayemiz var anlatılacak. İnsana, hayata dair her şey bugüne dek şarkılarımda müziğimde yer buldu; Bundan sonrada yer bulmaya devam edecek. Aşkın, sevginin ve insanlığın bütün hallerini dile getirmeye, el ele tutuşmaya inatla devam…
Her şey geçer, hayat ve şarkılar kalır…
Aysel’in yazdığı Sezen’in de söylediği gibi: “Gün bizim güneş bizim, göğüsümüzde ateş bizim el ele olduğumuz o gün gülmek bizim… Mabel”