İsmail Saymaz "Kabe" ziyareti ile gündemde yer bulan Mustafa Ceceli'yi sosyal medyayada malzeme yaptı.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı toplantıda Erdoğan'a dönerek, "Kabe'den Mustafa Ceceli aradı, küçük boylular geliyorlar Recep Tayyip Erdoğan diye duaya başlıyorlar dedi" ifadelerini kullanmış ve sosyal medyada dalga konusu olmuştu ki devamını gazeteci İsmail Saymaz getirdi.

Gazeteci İsmail Saymaz, AKP’li Mehmet Özhaseki,'nin şarkıcı Mustafa Ceceli'ye yönelik sözlerine gönderme yaparak, "Mustafa Ceceli’ye helal olsun" notuyla bir paylaşım yapınca Ceceli adeta günün konusu oldu.

Ancak yaşananlardan dolayı,eski eşinin evine yerleştirdiği gizli kamera ile mahrem görüntülerini servis ederek magazinin gözbebeği olan Mustafa Ceceli' haberini magazin dünyası ne yapacağını nasıl kullanacağını bilemedi.

Mustafa Ceceli - Tut Elimden - YouTube

Magazin isimi Mustafa Ceceli için İsmail Saymaz da Özhaseki'nin açıklamalarına gönderme olarak "Mustafa Ceceli’ye helal olsun. Kabe’de tavaf ederken “Uzakdoğudan gelmiş sarı benizliler ve küçük boylular” ile Türk bayrağını öpüp bir eliyle Erdoğan için dua ediyor. Aynı anda diğer eliyle Özgür Demirtaş’ın hükümeti eleştiren twitlerini beğeniyor." ifadeleri ile paylaşımda bulununca Mustafa Ceceli günün isimlerinden oldu.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Saymazın kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşımı ise şöyle;