Ünlüler dünyasına ve ünlüler dünyası ile ilgili bugüne kadar pek çok şey söylendi ve bir çok skandal sözler dile döküldü. Ancak yılların sanatçısından öyle bir yorum ve beyan geldi ki, sadece ünlüler dünyası değil duyan herkes adeta yerinden sıçradı.

Kaynanalar, Baskül Ailesi, Bana Babamı Anlat ve Eyvah Halam gibi unutulmaz projelere ismini kazıyan Defne Yalnız'dan birçok ilişkiyi sorgulatacak açıklamalar geldi.

Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız! Kraliyette Unvanlar Alındı! "Monarşiyi Küçültmek İçin" Dendi Ama Kraliyet Karıştı! Sekiz Torundan Dördü Artık Unvansız!

Türk tiyatrosunun efsane isimlerinden Defne Yalnız, Ulusal Masa programına konuk oldu ve yıllarca her şeyi çalışarak kazandığını ve hiçbir erkeğin parasını yemediğini söylerken birçok ismi zan altında bırakan o cümleyi kurdu.

Defne Yalnız kimdir, nereli, kaç yaşında? Defne yalnız filmleri ve dizileri - Magazin Haberleri

"Para için fuhuş yüzüğü takmadım" diyen Defne Yalnız, evliliğinden ve yaşadıklarından bahsederken kaybettiği bebeğini de anlattı.

"25 yıllık hayat arkadaşımı kaybettiğimde 54 yaşındaydım. Hamileyken bir bebeğimi kaybettim. Hayatım boyunca hiç anaç bir insan olmadım, küçükken bile bebeklerle oynamazdım. Bebeğim ölü doğduktan 1 yıl sonra menopoza girdim. Tüp bebek çıkmıştı ama menopoza girmiştim, yoksa denerdim. iyi ki de çocuğum olmamış. Anne ve baba özense bile çok hayırsız evlat gördüm" diyen usta ismin dikkat çeken sözleri ise şöyle oldu;

Defne Yalnız'dan 5 günde 6 sahne - Keyif Haberleri

"Annem beni hayata hazırladı. Kadın olarak hayattan korkmamayı, hayatımı kazanabilmeyi öğretti. Bugün dünya üzerinde hiçbir erkek 'Defne Yalnız'ın evinin penceresinin pervazını da ben satın aldım' diyemez. Yok öyle bir şey, her şeyi kendim yaptım.

Ben parmağıma hiç fuhuş yüzüğü takmadım. Bunun da onurunu ve rahatlığını yaşıyorum. Doğanın kanunu olarak artık uzatmaları oynuyoruz. Tanrıdan tek isteğim de bu zamana kadar yaptığım iyiliklerin yüzü suyu hürmetine kimsenin eline düşmeden ölmek."