Akıllara "beyaz çarşaf" ile kazınan İbrahim Tatlıses'in ünlü Bodrum kazasının perdesi skandalların ifşacısı Onur Akay ile aralandı ve soru "Berka Gül Kimdir?" oldu...

Bodrum'da İbrahim Tatlıses'in bulunduğu minibüs ile kamyonet çarpışmış ve araçta sıkışan Tatlıses'in kurtarma operasyonunda görüntü alınmaması için beyaz çarşaf serilmesi akıllara takılan bir soru olarak kalmıştı.

Kaza sonrası haztane acil girişine kadar kullanılan "beyaz çarşaf" gizemine açıklama ise İbrahim Tatlıses'in de yakın arkadaşı olan magazinin "habrcisi" Onur Akay'dan geldi.

İbrahim Tatlıses'in yaralandığı kazada taraflar birbirinden şikayetçi olmadı - Bodrum Gündem | Bodrum Haber - Gazeteleri - Güncel - Son Dakika - Yerel Haber Bodrum

Akıllarda kalan beyaz çarşafın nedenini "İbrahim Tatlıses bu sefer kendisinden 49 yaş küçük 21 yaşındaki Berka Gül isminde bir kızla aşk yaşıyor ve onunla evlenmeyi düşünüyor" diyen Akay beklenen bombayı da patlattı.

Onur Akay beyaz çarşafın neden kullanıldığını şu sözler ile anlattı;

Sanatçı İbrahim Tatlıses trafik kazası geçirdi - Son Dakika Haberleri

"Hatta İbrahim Bey’in geçtiğimiz ay Bodrum-Yalıkavak yolunda geçirdiği trafik kazasında, arabasında yeni sevgilisi de vardı. Tatlıses'i kurtarma operasyonunda çarşaf gerilerek ne saklandığı da merak konusu olmuştu. Orada, evlenmeyi düşündüğü ve kendisinden 49 yaş küçük olan yeni sevgilisi Berka Gül saklanmıştı. Gül, kazada hafif yaralanmıştı.”

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

İbrahim Tatlıses'in yeni sevgilisi kaç yaşında? Berka Gül kimdir? Aralarında kaç yaş var?