Kral Kaybederse dizisi başrol oyuncuları için Ebru Şahin ve final Yapan Mahkum dizisi Fırat'ı Onur Tuna2ya teklif gittiği söyleniyor.

OGM Pictures imzası ile Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Kral Kaybederse dizisi adını duyuran isim Kıvanç Tatlıtuğ olmuştu. Herkes Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi Kral Kaybederse'yi araştırırken, ünlü oyuncunun da ekranlara geri dönmesinden duydukları mutluluklarını tarif edememekteydi.

Ancak hevesler kursakta kaldı. Ya alacağı ücret konusunda anlaşmazlık yaşaması ya da dizinin senaryosunun kendisine uymaması gereksçesiyle Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse'den ayrıldığını açıklamıştı. 

Kral Kaybederse Kenan'ı için aramalar devam ededursun dizi ile alakalı hiç bir oyuncunun adı geçmemesi dizi iptal edildi yorumlarına mahal verirken, son dakika Mahkum dizisinin final haberi sonrasında ortaya türlü türlü iddialar atılmaya devam etti. 29 Ekim de Mahkum dizisi yeni senaryosunun nbeğenilmemesi reytinglerde çok gerilere düşmesi sebebiyle final yapacak. 

İşte Hal bu iken oyuncuların boşlukta kaldığı bilinirken, Onur Tuna'yı bir çok yapımcının gözüne kestirdiği gerçeği de ortaya çıkacaktır.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Onur Tuna için Kral Kaybederse yapımcılarının harekete geçtiğini biliyor muydunuz?

Bir an önce dizinin çekimlerine başlaması için hareket eden ancak attığı adımları da sert kazığa bağlamak isteyen Kral Kaybederse yapımcıları Kral Kaybederse başrol karakteri Kenan için Onur Tuna'ya teklif götürdüğü hatta Onur Tuna'nın da senaryoyu incelediği iddia ediliyor. 

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ çıkmadan önce Kral Kaybederse kadın başrolü için de Beren Saat'e teklif gittiği söyleniyordu. Ancak Kıvanç gidince Beren'den de vazgeçildiği dsöyleniyor.

Öyle ki Destan Dizisinin ani finali ile işsiz kalan Ebru Şahin, OGM Pictures ile uzun süre çalışmak adına sözleşme imzalamıştı. YAni Ebru Şahin o süre boyunca sadece OGM Pictures imzalı dizilerde rol alacağı söylenmişti.

Şimdi de Kral Kaybederse dizisinde Onur Tuna'nun Kenan karakterini kabul etmesi durumunda Ebru Şahin ile başrolü oytnayacağı söyleniyor