Manavgat Yangınında Çiftliği Yanan Tuğba Özay Felç Geçirdi!

Antalya Manavagat yanıgınında çiftliği yanan Tuğba Özay sinir krizi geçirdiği anları paylaştı. Özay daha sonra felç geçirdiği anları paylaştı.

Magazin 29.07.2021 - 12:50 29.07.2021 - 12:52 Ece Sahan

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki şüpheli yangın ağaçları hayvanları oksijenimizi kaybetmemize neden oldu. Hala söndürülemeyen yangın evlere sıçardı.

Yangının sıçradığı bölgede çiftliği bulunan manken Tuğba Özay'da Manavgat'a gittiği sırada sinir krizi geçirdiği anların videosunu çekti ve sosyal medya hesabından paylaştı.

Manavgat'ta çiftliğinin yandığını söyleyen Tuğba Özay, daha sonra felç geçirdi.

Tuğba Özay hastaneden yayınladığı videoda "Ben felç geçirdim arkadaşlar. Çiftliğimiz evimiz her yer yandı. Dünden beri yalvarıyorum, destek istiyorum. Yandı her yandı. Kollarım ve hiçbir yerim tutmuyor" dedi.

Manavgat'a giderken yangının evine de sıçradığını duyunca arabada sinir krizi geçiren ve ağlayarak video çeken ve yardım isteyen Tuğba Özay, "Yanıyoruz, çiftliğimiz yanıyor her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyun. Çiftliğimiz, evimiz, köyümüz her yer yanıyor. Hiçbir yerim tutmuyor. Daha çok uçak lazım. Bütün yetkililer ne olur gelin" diyerek yalvardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@