Twitter Manga grubu solisti Ferman Akgül'ün Togg deneme sürüşü yapması ve Duman grubu solisti Kaan Tangöze'nin AKP'nin seçim sloganı olarak şarkılarını kullanmasına dava açacaklarını söylemesi üzerine bölündü!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze AKP etkinliğinde şarkıları Senden Daha Güzel'in kullanmasına tepki gösterdi.

İstanbul Harbiye’de konser veren Duman grubunun solisti Kaan Tangöze gruplarıyla özdeşleşen Senden Daha Güzel adlı şarkılarının AKP etkinliğinde kullanmasına tepki gösterdi. Tangöze konserinde "Sayın Cumhurbaşkanımız, statlarda geziyor işte böyle Z kuşağı için.. Onun da haberi yok, arkadan Senden Daha Güzel'i veriyorlar. O ne yapsın, bilmiyor canım. Birileri de çıkıp diyor ki, Duman parçasını vermiş falan filan. Bize soran olmadı arkadaşlar ben o kadarını söyleyeyim size. Seçimden sonra haklarımızı aramaya başlayacağız artık." diyerek duruma korkusuzca bir tepki gösterdi.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Aynı zamanda muhalif duruşuyla bilinen Manga grubunun solisti Ferman Akgül'ün ise Togg deneme sürüşü yapması Twitter'ı ikiye böldü.

Ekran Alıntısı-10

Ünlü rapçi Şanışer tweeter hesabından "Manganın solisti Togg deneme sürüşü yaparken Duman’dan böyle kral hareketler görmek güzel" diye yazarak Kaan Tangöze'nin AKP'ye dava açacak haberini alıntıladı. Şanışer'e "Togg sürmek AKP'lilik değildir" yazarak tepki gösterildi. Ünlü rapçi bunun üzerine Ferman Akgül'ün Emine Erdoğan ile fotoğrafını paylaşıp "Peki bu Akp'lilik sayılır mı" diye yazması tartışamaları alevlendirdi.